Календар заходів з жіночого та дівочого футболу на 2019 рік

379
Календар жіночий футбол, сезон 2019 рік, дівочий футбол, жінки футбол, женский футбол Украины, ФФУ, Асоциация футбола, календарь на сезон, ЖФК, Єдиний календар заходів, Асоціація жіночого футболу
Виконавчий комітет Федерації футболу України затвердив Єдиний календар заходів з жіночого футболу ФФУ на 2019 рік.

Всеукраїнські змагання:
Друге коло Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018/19 років розпочнеться 13 квітня і триватиме до 01 червня 2019 року.

Паралельно з вищим дивізіоном свої баталії продовжать і команди Першої ліги. Старт другого кола запланований на 21 квітня і триватиме до 26 травня. А вже у період з 04 по 06 червня відбудеться фінальний етап змагань* де і визначиться новий чемпіон і претенденти на підвищення у класі.

Похід за Кубком України команди продовжать у матчах 1/2 фіналу, які відбудуться 01 травня. А імя володаря головного трофею країна дізнається попередньо 08 червня 2019 року*.
/* – Міста проведення
фіналу Кубка України, фінального етапу Першої ліги та чемпіонатів України серед дівочих команд будуть визначені Комітетом жіночого футболу ФФУ після розгляду заявок-пропозицій від обласних федерацій/.

Відмітимо, що старт нового сезону Вищої Ліги 2019/2020 запланований на 20 липня 2018 року, а матчі Першої ліги розпочнуться – 18 серпня.

Також, згідно з прийнятим планом футбольних подій, у 2019 році відбудуться наступні змагання серед дівочих команд:
– Чемпіонат України серед дівчат WU-16 (вища, перша ліги) – квітень

– Чемпіонат України серед дівчат WU-14 – травень
– Всеукраїнський фестиваль серед дівчат WU-10 – травень/червень

– Кубок Надій ФФУ WU-12 (МРЦ) – червень

– Чемпіонат України серед дівчат WU-15 (вища, перша ліги) – серпень
Всеукраїнський фестиваль серед дівчат WU-11 – вересень

– Чемпіонат України серед дівчат WU-13 – вересень
жіноча збірна України, женская сборная, ФФУ, женский футбол Украины, ФФУ, Асоциация женского футбола, ФФУ, МиЗбірна, Womens national team of UkraineЗбірні команди:

Цікавим на події стане рік і для національних жіночих та дівочих збірних команд України. На початку року у національної жіночої збірної вже заплановано два поєдинки зі збірною Португалії. В квітні місяці молодіжна збірна WU-19 зіграє в еліт-раунді відбору до Євро-2019. Вже через місяць дівоча команда України WU-17 свій досвід буде набувати у матчах Турніру розвитку УЄФА, який відбудеться у Фінляндії.
Свою підготовку до можливого історичного дебюту на Універсіаді продовжить і студентська збірна України, в якої заплановані збори і безпосередньо участь у XXX літній Всесвітній Універсіаді 2019.
Паралельно з цими подіями також буде проводитися підготовка воротарів жіночих національних збірних та юних футболісток дівочої збірної України WU-15.
У другій половині року молодіжна збірна WU-19 та дівоча команда WU-17 будуть готуватися до важливих матчів у відбіркових етапах Чемпіонатів Європи 2019/2020, які відбудуться восени 2019 року.

А ось головними змаганнями для національної жіночої збірної команди України стануть відбіркові матчі Чемпіонату Європи-2021. Нагадаємо, що  21 лютого 2019 року у Ньйоні відбудеться жеребкування кваліфікації.

ЗАВАНТАЖИТИ: ЄДИНИЙ КАЛЕНДАР НА 2019 РІК

www.womensfootball.com.ua