Каріна Карабкіна: «Задача керівництва — вихід до Вищої ліги»

1398
Атекс, Київ, ЖФК, жіночий футбол, женский футбол, УАФ, перша ліга, ЖФК Атекс Київ, жіночий футбольний клуб, Каріна Карабкіна
Фото - ЖФК Атекс

Про найважчий матч сезону, завершення Першого кола та плани на майбутнє поспілкувалися с гравцем ЖФК “Атекс” (Київ) – Каріною Карабкіною.
Одна з найдосвіченіших гравчинь Першої Лігі поділилася враженнями по завершенню першої половини сезону.

 

Каріно, вважаєш, що матч із «Родиною» був найважчим їх усіх зіграних у цьому сезоні? Якщо так, то чому?
— Був дуже важкий матч, кінець 1 кола, втома далася в знаки. В першому таймі не вдалося забити, хоча моментів було достатньо. Костопільські дівчата виявилися дуже спритними, нав‘язували боротьбу на кожному клаптику поля, моментами непогано комбінували. Проте досвід і молодь ФК «Атекс» взяла «гору» над непоступливими суперницями. Установку на матч виконати не вдалося, але +3 очки в турнірній таблиці дають нам змогу піти на зимову перерву на мажорній ноті.

 

Як загалом оцінюєш перспективи команди? Перше коло видалося доволі успішним.
— Так, перше коло дійсно видалося успішним. Всі матчі виграли, задачу першого кола виконали, рухаємося далі. Задача керівництва — вихід до Вищої ліги, треба відпочити і набратися сил на друге коло, якщо кожен гравець команди буде віддавати всі сили на полі, показувати свої найкращі якості, то ми це зробимо. Ми — команда, і цим все сказано.

 

На твою думку, яка з команд є головним конкурентом для ФК «Атекс»?
— Конкурент — голосно сказано… По закінченню першого кола можна сказати, що Колос (Ковалівка) наступає на п‘яти, посідає друге місце в турнірній таблиці. У будь-якому разі повторний матч покаже, хто на що здатний. Будемо працювати, ставити перед собою ціль та йти до неї! Я завжди кажу так: «Бачу ціль, не бачу перешкод».

 

Чи може ФК «Атекс» на даному етапі конкурувати з командами Вищої Ліги?
— Не люблю заглядати у майбутнє, але скажу, що перша трійка у Вищій лізі сильна, там зібрані досвідчені футболістки України, котрі грають в збірній, і заслуговують грати в топ клубах України. Проте у нас є «таємна зброя» — юні дівчата, талановита молодь. Якщо вони будуть наполегливо тренуватися, віддавати себе футболу, то в найближчому майбутньому наші «зірочки» можуть стати «Зірками» українського футболу, але це дуже непростий шлях. Час покаже. Граємо В Футбол Разом!

ЖФК Атекс Київ