«Карпати» Львів зіграють у Вищій лізі України сезону-2020/2021

2166
Вища ліга, жіночий футбол України, женский футбол, УАФ, футбол жінки, Карпати Львів, левиці, футбол Львів, ФФЛО

Жіночий футбольний клуб «Карпати» (Львів) дебютує в чемпіонаті Вищої ліги України сезону-2020/2021.
Таке право «зелено-білі левиці» здобули, оскільки минулого сезону з максимальною кількістю перемог були одноосібними лідерами групи А Першої ліги України, змагання в якій через пандемію короновірусу завершено достроково.

У стартовому турі, в суботу, 29-го серпня, «карпатівки» на виїзді поміряються силами зі ще одним новачком вищого футбольного дивізіону нашої країни – «Спартаком-Оріоном» із Миколаєва. Повний календар ігор буде опубліковано пізніше.

Чемпіонат Вищої ліги України сезону 2020-2021-го років із футболу серед жіночих команд проводитиметься у два етапи. На першому всі 12 команд зіграють в одне коло, згідно із затвердженим розкладом поєдинків.

– Ми раді, що керівництво клубу підтримало наш вихід у Вищу лігу і, відповідно, зацікавлене в розвитку жіночого футболу. Це вже зовсім інший рівень, на якому зможемо себе проявити. До дебютного матчу залишається небагато часу, активно тренуємося, готуємося до ігор. Маємо для цього належні умови. Знаємо, що буде нелегко. Наразі найголовніше – добре розпочати сезон і розвивати всіх гравчинь, які є в обоймі нашої команди. Насамперед робимо ставку на їх розвиток, усе інше вирішуватимемо в ході чемпіонату. В нас обов’язково будуть підсилення, зараз працюємо над цим. Невдовзі представимо новачків. Про завдання у Вищій лізі конкретно говоритимемо вже після декількох зіграних турів. Тішить, що у «вишці» зросла загальна кількість команд, це вже повноцінний чемпіонат з іграми щотижня, – зазначила в коментарі інформаційному центру Львівської Асоціації футболу граючий тренер ЖФК «Карпати» Надія Чайка.