Катерина Худан: ЖФК Маріуполь наразі потребує фінансової допомоги

344
Катерина Худан ЖФК Маріуполь потребує фінансової допомоги

Війна фактично зруйнувала команду ЖФК Маріуполь. Бізнес, який її утримував, розбомблений, футболістки та тренерський штаб виїхали до ЄС та інших міст України. 

Та навіть у такі скрутні часи і обставини клуб не припиняє своє існування і продовжує функціонувати та шукає фінансування та спонсорської підтримки для подальшого виступу у чемпіонаті України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, який стартує вже 10 вересня.

До вашої уваги інтерв’ю порталу Peremoga з гравчинею ЖФК МаріупольКатериною Худан.

— Розкажіть в яких умовах мешкають футболістки твоєї команди?
— На даний момент ми проживаємо за спеціальною програмою для біженців у Болгарії. Наші будинки та квартири зруйновані, особисто до мого будинку потрапив снаряд, дивом залишилися всі живі, вдалося виїхати з окупованої території. Звичайно ми хочемо повертатися в Україну (додому) і продовжувати чемпіонат, але моя команда потребує фінансової допомоги, у нас немає елементарного екіпірування.

— Пригадайте свій найкращий матч у кар’єрі?
Фінальний матч чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги, який відбувся у Львові на стадіоні “Україна”, здобули перемогу над вихованцями Вінницької обласної ДЮСШ Блохіна – Бєланова з рахунком 4:0. Це був не просто матч, тут вершилася історія. Історія нашого клубу. Ми стукали у ці двері 3 роки, і цього разу ми винесли її з ноги.

— У якому віці почали займатися футболом?
— Спорт – частина мого життя з самого дитинства. Спочатку з братом ми разом пішли на танці, а потім також дружно – на футбол. Батьки раділи, що ми скрізь разом, але коли я у восьмому класі попросила у подарунок футбольні бутси, моя мама почала переживати.

— Під яким номером граєте?
— Номер 8

— Ваш улюблений футбольний клуб?
— ЖФК «Маріуполь»❤️

— Улюблена країна, місто?
— Я люблю свою країну Україну. І найбільше на світі я хочу додому, до нашого рідного Маріуполя

— Ким себе бачите поза футбольною кар’єрою?
— Я вчитель фізичної культури у початковій школі №36 та тренер соціального проекту Shakhtar Social Foundation Проект «Давай, грай» у Маріуполі.

— З ким із топ футболістів чи футбольних персон хотіли б зустрітися особисто?
— Хотіла б зустрітися з Міністрами та поставити питання чому така сумна ситуація з фінансуванням жіночих команд?!
Просимо всіх небайдужих допомогти нашій команді (контактні дані +380963613390)

Інформаційний портал Peremoga