Кенні Шилс: «Підготовка команди до матчу з Україною розпочинається вже в березні»

494
Northern Ireland, Kenny Shiels, Північна Ірландія, Кеннет Шилс, жіночий футбол, женский футбол, Україна, WEURO2022
irishfa.com

Головний тренер жіночої збірної Північної Ірландії Кенні Шилс визнає, що Україна буде “складним суперником” у плей-офф Євро-2022. 

З 7 по 13 квітня підопічні Шилса зіграють у стикових матчах проти української команди.

«Немає сумнівів, що ці матчі будуть важкими, але це так і було б, незалежно від того, кого б ми отримали у суперники», – зазначив  тренер за результатами жеребкування плей-офф, яке відбулося 5 квітня в штаб-квартирі УЄФА у Швейцарії.

«Я радий, що тепер ми знаємо своїх суперників. Ми будемо готуватися в міру своїх можливостей», – додавши, що тренувальний цикл збірної розпочнеться вже 6 березня (без гравців з Чемпіонату Англії, який наразі триває).

Північна Ірландія в останній раз грала з Україною на міжнародному турнірі в Іспанії рік тому, коли українки виграли 4-0.

Однак Шилс заявив, що минулий результат не вплине на поєдинки плей-офф. “Це був  товариський матч, який був направлений лише на підготовку до офіційних матчів”, – зазначив він.

Однак підготовка до матчів є найголовнішим питанням, яке його турбує напередодні протистоянь у квітні. Напередодні минулих відбіркових матчів він зміг проводити тренувальні поєдинки з чоловічими командами. Але згідно з чинними Covid-обмеженнями в Північній Ірландії такі матчі наразі заборонені.

«Ви можете тренуватися і тренуватися, але вам потрібна ігрова діяльність. У лютому ми зіграли проти збірної Англії (0:6) і в нас було лише декілька гравців, які мали ігрову практику. Більшість наших гравців місяцями не брали участі в змаганнях», – зазначив він.

За матеріалами irishfa.com

Як футболістки збірної Північної Ірландії раділи жеребу