Харківський «Житлобуд-1» зіграє перші матчі Ліги Чемпіонів в Словенії

1109
UEFA Women's Champions League, жіночий футбол, Ліга Чемпіонів УЄФА, женская Лига Чемпионов, єврокубки серед жінок, WFC Kharkiv (UKR), NSA Sofia (BUL), Pomurje Beltinci (SVN), Rīgas Futbola skola (LVA)
fczh1.com

У сезоні 2021/22 розіграш жіночої Ліги чемпіонів УЄФА буде проводитися за новим форматом. Перше жеребкування відбулося 2 липня.

Перший етап – один з двох раундів перед груповою стадією (16 команд). У цих двох раундах передбачені два шляхи: Шлях чемпіонів і Шлях представників ліг.

Перший раунд в обох шляхах складається з двох стадій, які  клуби відіграють в форматі півфіналів (18 серпня) і фіналів / матчів за третє місце (21 серпня). Переможці кожного з фіналів (11 в Шляху чемпіонів, чотири – в Шляху представників ліг) проб’ються до другого раунду.

UEFA Women's Champions League, жіночий футбол, Ліга Чемпіонів УЄФА, женская Лига Чемпионов, єврокубки серед жінок, УАФ

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/2022. Шлях чемпіонів

На цій стадії зіграють 43 команди: чемпіони асоціацій з рейтингами від восьмого і нижче.
Учасники були розбиті на 11 міні-турнірів: десять турнірів пройдуть за участю чотирьох команд і ще один – за участю трьох.

Україну в єврокубку представлятиме харківський «Житлобуд-1». Наша команда потрапила до першого кошика під час жеребкування першого раунду Шляху чемпіонів жіночої Ліги чемпіонів.

За результатами жеребкування в півфіналі групи 10 «Житлобуд-1» зустрінеться з болгарською «НСА Софією», після чого зіграє у фіналі/матчі за третє місце з переможцем дуелі між словенським «Помур’єм» та латвійською РФШ.


Група 10. Господарем міні-турнірну визначено ФК “Помур’є” (Словенія).

18 серпня – Півфінали 
11:00 – «Житлобуд-1» (Україна) — «НСА Софія» (Болгарія) – стадіон “Баковці”
17:00 – «Помур’є» (Словенія) — РФШ (Латвія) – стадіон “Горня Радгона”

Також, відомі коли відбудуться фінальні матчі міні-турніру

21 серпня
11:00 – Матч за 3 місце (стадіон “Баковці”)
17:00 – Фінал (стадіон “Горня Радгона”)


Група 1
“Брейдаблік” (ISL, рейтинг 2) – “Клаксвік” (FRO, 3)
“Гінтра” (LTU, 1) – “Флора” (EST, 4)

Група 2
“Глазго Сіті” (SCO, 2) – “Біркіркара” (MLT, 4)
“БІІК-Казигурт” (KAZ, 1) – “Слован” (SVK, 3)

Група 3
“Андерлехт” (BEL, 1) – “Хаяса” (ARM, 4)
“Осієк” (CRO, 2) – “Брезниця” (MNE, 3)

Група 4
“Сараєво-2000” (BIH, 1) – “Расінг Уніон” (LUX, 4)
“Бенфіка” (POR, 2) – “Кір’ят-Гат” (ISR, 3)

Група 5
“Олімпія” Клуж (ROU, 1) – “Оланд Юнайтед” (FIN, 3)
“Серветт” (SUI, 2) – “Гленторан” (NIR, 4)

Група 6
ЦСКА Москва (RUS, 2) – “Суонсі Сіті” (WAL, 4)
“Аполлон” (CYP, 1) – “Динамо-БГУФК” (BLR, 3)

Група 7
ПАОК (GRE, 2) – “Агаріста” (MDA, 4)
“Волеренга” (NOR, 1) – “Митровиця” (KOS, 3)

Група 8
“Ювентус” (ITA, 2) – “Кам’яниця Саса” (MKD, 4)
“Санкт-Пельтен” (AUT, 1) – “Бешикташ” (TUR, 3)

Група 9
“Твенте” (NED, 1) – “Ніке” (GEO, 4)
“Спартак” Суботіца (SRB, 2) – “Пімаунт Юнайтед” (IRL, 3)

Група 11
“Ференцварош” (HUN, 2) – “Чарні Сосновець” (POL, 3)
Пряма путівку в фінал: “Влазнія” (ALB, 1)

Переможці 11-ти фіналів Шляху чемпіонів потраплять до другого раунду, куди три команди отримали пряму перепустку: Спарта Прага (CZE), Хекен (SWE), Кеге (DEN). У другому раунді буде розіграно сім путівок до групового етапу.

ліга чемпіонів, женский футбол, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Житлобуд-1, Жилстрой, Клубний рейтинг УЄФА, Житлобуд-1, UEFA Women's club coefficients

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/2022. Шлях представників ліг.

На цій стадії зіграють 16 команд: володарі других місць з асоціацій з рейтингами від сьомого до 16-го і володарі третіх місць з асоціацій з рейтингами від першого до шостого.
Учасники будуть розбиті на чотири міні-турніру. У кожному міні-турнірі зіграють по чотири команди.

Група 1
“Хоффенхайм” (GER, 2) – “Валюр” (ISL, 3)
“Цюріх” (SUI, 1) – “Мілан” (ITA, 4)

Група 2
“Брондбю” (DEN, 1) – “Крістіанстад” (SWE, 3)
“Бордо” (FRA, 2) – “Словацько” (CZE, 4)

Група 3
“Леванте” (ESP, 2) – “Селтік” (SCO, 4)
“Мінськ” (BLR, 1) – “Русенборг” (NOR, 3)

Група 4
“Арсенал” (ENG, 1) – “Окжетпес” (KAZ, 3)
ПСВ (NED, 2) – “Локомотив” Москва (RUS, 4)

Переможці чотирьох груп потраплять до другого раунду, куди шість команд отримали пряму перепустку. У другому раунді буде розіграно п’ять путівок в груповий етап.

Починають з другого раунду: “Ліон” (FRA), “Вольфсбург” (GER), “Манчестер Сіті” (ENG), “Славія” Прага (CZE), “Русенгорд” (SWE), “Реал” (ESP)