Крістіна Романова: Кривбас та Колос мають боротися за чемпіонство

435
Крістіна Романова Кривбас та Колос мають боротися за чемпіонство

Минулого тижня офіційні соцмережі литовського клубу “Вільнюс” повідомили про підписання двох українських футболісток.

Допомогти клубу у другій частині сезону (в Литві грають чемпіонат за системою весна-осінь) викликані Крістіна РОМАНОВА та Лілія ЦУРАК. Перед початком війни Романова та Цурак виступала у складі львівського клубу “Карпати”.

До вашої уваги інтерв’ю порталу Peremoga з гравчинею ФК Вільнюс (Литва)Крістіною Романовою.

— Жіночий чемпіонат України стартує 10-11 вересня. Хто на твою думку є фаворитом  чемпіонату України та чемпіонату Литви?
— У фінансовому плані у Кривбасу та Колоса все добре, у них є чудовий шанс зібрати команду та боротися за чемпіонство за відсутності “Житлобуд-1”.
У чемпіонаті Литви “Гінтра” вже вважається чемпіоном країни, бо її наздогнати буде не реально, адже, у свою чергу, вони в першому колі не втратили очки. Жіноча команда “Вільнюса” має хороший шанс битися за срібло чемпіонату, але потрібно брати в кожному матчі по максимуму очок!

— Як проходила твоя підготовка до сезону? В яких умовах?
— У мене була пропозиція з чемпіонату Туреччини та Ісландії, але почалася війна і я не змогла залишити чоловіка та своїх родичів. Я проживаю в місті Миколаїв, який з початку війни знаходився під обстрілами, незважаючи на це мені допомагав чоловік підтримувати фізичну форму, ми часто виходили у двір тренувалися.

— Як потрапила до «ФК Вільнюс»? Де раніше грала?
— Зараз Вільнюс займає 3-є місце у турнірній таблиці. Директор клубу Андріус шукав посилення для своєї команди! Пропозиція надійшла, і я вирішила змінити чемпіонат та спробувати щось нове! Грала за команди: Торпедочка (Миколаїв), Пантери (Умань), Ніка (Миколаїв), Карпати (Львів).

— Раніше було, що дівчата в футболі – це щось незвичне. Хто найбільше підтримував тебе у твоєму виборі? Хто вплинув на любов до футболу?
— У мене є старший брат, який грав зі своїми друзями у футбол, коли вони грали у футбол, мене ставили на ворота. Їхні удари було важко парирувати, тому я вирішила не стояти на воротах, а грати в полі. Як у більшості випадків після школи ми грали у футбол, я грала і тренувалася здебільшого з хлопцями, тому що з ними було трохи важче. Цю гру продемонстрував брат і можна вважати, що він прищепив любов до футболу!

— Яка твоя найбільша мрія – життєва та футбольна?
— На даний момент я хочу щоб закінчився цей жах — ВІЙНА, що відбувається в Україні. Коли вона закінчиться, вже можна буде будувати якісь плани. Футбольна мрія моя це грати в топ чемпіонаті (сподіваюся ця мрія скоро здійсниться)!

Інформаційний портал Peremoga