Ю-15 Кубок дівочої ліги України 2023: стали відомі чвертьфіналісти

945
Ю-15, дівоча ліга, Чемпіонат України серед дівчат, до 15 років, дівочий футбол, футбол девочки, УАФ

В Україні завершився попередній етап Кубку дівочої ліги України з футболу серед дівочих команд до 15 років сезону 2023 року.

Нагадаємо, що Кубок ліги Ю-15 відбувається у два етапи: попередній та фінальний. На стадії попереднього етапу команди були розподілені на групи за територіальним принципом та грали за коловою системою в одне коло згідно з жеребкуванням.

Згідно з положенням, поєдинки тривають 2 тайми по 30 хвилин. За перемогу нараховуються 3 очки, в разі нічиєї проводиться серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримує 2 очки, команда, якій не пощастить у футбольній лотереї – 1 заліковий бал.

До вашої уваги результати матчів попереднього етапу та підсумкові місця у групах.

Група «1»
– ДЮСШ №3 – ДЮСШ Городенка – 6:0
– ДЮСШ Городенка – СДЮСШОР Ужгород – 1:1 (по пен. 2:4)
– СДЮШОР Ужгород – ДЮСШ № 3 – 2:0

Підсумкова таблиця Групи 1
1. СДЮСШОР м. Ужгород, Закарпатська область  2 матчі / 3:1 / 5 очок
2. ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ     2 / 6:2 / 3
3. ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська область  2 / 1:6 / 1

Група «2»
– ПЖФК Карпати – КЗ ДЮСШ Карпати – 15:0
– КЗ ДЮСШ Карпати – ДЮСШ Буськ – 0:3
– ДЮСШ Буськ – ПЖФК Карпати – 0:2

Підсумкові місця Групи 2
1. ПЖФК Карпати м. Львів     2 матчі / 17:0 / 6 очок
2. ДЮСШ м. Буськ, Львівська область    2 / 3:2 / 3
3. КЗ ДЮСШ Карпати м. Львів     2 / 0:18 / 0

Група «3»
– Зб. Рівненської обл. – Ладомир – 0:5
– Ладомир – Зб. Хмельницької обл. – 3:0 ТР
– Зб. Хмельницької обл. – Зб. Рівненської обл. – 0:4

Підсумкові місця Групи 3
1. Ладомир м. Володимир, Волинська область    2 матчі / 8:0 / 6 очок
2. Збірна Рівненської області        2 / 4:5 / 3
3. Збірна Хмельницької області    2 / 0:7 / 0

Група «4»
– ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Поділ – 0:4
– ДЮСШ Поділ – ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – 1:1 (по пен. 3:2)
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – ДЮСШ Овруч – 1:0

Підсумкові місця Групи 4
1. ДЮСШ Поділ м. Київ     2 матчі / 5:1 / 5 очок
2. ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова м. Звягель, Житомирська область  2 / 2:1 / 4
2. ДЮСШ м. Овруч, Житомирська область    2 / 0:5 / 0

Група «5»
– ДСК Чорноморець-2018 Миколаївка – КДЮСШ Шаргород – 3:0 ТР
– Зб. Вінницької обл. – ФК Панчоха (-:-)
– КДЮСШ Шаргород – Зб. Вінницької обл. – 0:5
– ФК Панчоха – ДСК Чорноморець-2018 Миколаївка (-:-)
– Зб. Вінницької обл. – ДСК Чорноморець-2018 Миколаївка – 3:0 ТР
– КДЮСШ Шаргород – ФК Панчоха (-:-)

Підсумкові місця Групи 5
1. Збірна Вінницької області    2 матчі / 8:0 / 6 очок
2. ДСК Чорноморець-2018 – Миколаївка     2 / 3:3 / 3
3. КДЮСШ-Шаргород, Вінницька область    2 / 0:8 / 0
4. ФК Панчоха с. Новий Завод, Житомирська область   0 / -:- / 0

Група «6»
– ФА Кривбас – Зб. Полтавської обл. – 3:0 ТР
– КЗ ХФКСП – Зб. Дніпропетровської обл. (-:-)
– Зб. Полтавської обл. – КЗ ХФКСП (-:-)
– Зб. Дніпропетровської обл. – ФА Кривбас – 0:7
– КЗ ХФКСП – ФА Кривбас (-:-)
– Зб. Полтавської обл.–Зб. Дніпропетровської обл. – 3:0 ТР

Підсумкові місця Групи 6
1. ФА Кривбас м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область  2 матчі / 10:0 / 6 очок
2. Збірна Полтавської області             2 / 3:3 / 3
3. Збірна Дніпропетровської області   2 / 0:10 / 0
4. Харківський коледж м. Харків        0 / -:- / 0


ЧВЕРТЬФІНАЛ

Переможці груп та другі місця груп 5 та 6 потрапляють до ¼ фіналу, де з одного матчу згідно Календаря визначають переможця та потрапляють до фінального етапу.
Переможець Групи 1 – Переможець Групи 2
Переможець Групи 3 – Переможець Групи 4
Переможець Групи 5 – 2 місце Групи 6
Переможець Групи 6 – 2 місце Групи 5

Таким чином у 1/4 фіналу зіграють:

Ч1 – СДЮШОР (Ужгород) – ПЖФК Карпати (Львів)
Ч2 – Ладомир (Володимир) – ДЮСШ Поділ (Київ)
Ч3 – Збірна Вінницької області – Збірна Полтавської області
Ч4 – Кривбас (Кривий Ріг) – Чорноморець-2018-Миколаївка (Одеська обл.)

Усі поєдинки мають завершитися до 06 травня 2023 року. 


ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

У фінальному етапі зіграють 4 кращі команди, які сформують дві півфінальні пари, переможці яких зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за 3 місце.

Фінальний етап запланований на 10-12 травня у м. Хуст, Закарпатської області.

10.05 – Переможець матчу Ч1 – Переможець матчу Ч3
10.05 – Переможець матчу Ч2 – Переможець матчу Ч4
12.05 – Матч за 3 місце
12.05 – Фінал