Кубок дівочої ліги України Ю-15: жеребкування попереднього етапу

1987

В Будинку футболу відбулося жеребкування попереднього етапу Кубку дівочої ліги України з футболу серед дівочих команд до 15 років сезону 2023 року.

У змаганнях планують виступати 20 колективів, за участю футболісток 2008-2009 років народження.

Кубок ліги Ю-15 буде проходити у два етапи: попередній та фінальний.
Попередній етап: команди розподілені на групи за територіальним принципом та грають за коловою системою в одне коло згідно з жеребкуванням.
Переможці груп потрапляють до ¼ фіналу, де з одного матчу згідно Календаря визначають переможця та потрапляють до фінального етапу.
Фінальний етап: у фінальному етапі зіграють 4 кращі команди, які сформують дві півфінальні пари, переможці яких зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за 3 місце. Фінальний етап запланований на 10-12 травня у м. Хуст, Закарпатської області.

Згідно з положенням, поєдинки тривають 2 тайми по 30 хвилин. За перемогу нараховуються 3 очки, в разі нічиєї проводиться серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримує 2 очки, команда, якій не пощастить у футбольній лотереї – 1 заліковий бал.

До вашої уваги календар матчів попереднього етапу.

Група «1»
1. СДЮСШОР м. Ужгород, Закарпатська область
2. ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ
3. ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська область

1 тур
– ДЮСШ №3 – ДЮСШ Городенка
2 тур
– ДЮСШ Городенка – СДЮСШОР Ужгород
3 тур
– СДЮШОР Ужгород – ДЮСШ № 3

Група «2»
1. ДЮСШ м. Буськ, Львівська область
2. ПЖФК Карпати м. Львів
3. КЗ ДЮСШ Карпати м. Львів

1 тур
– ПЖФК Карпати – КЗ ДЮСШ Карпати
2 тур
– КЗ ДЮСШ Карпати – ДЮСШ Буськ
3 тур
– ДЮСШ Буськ – ПЖФК Карпати

Група «3»
1. Збірна Хмельницької області
2. Збірна Рівненської області
3. Ладомир м. Володимир, Волинська область

1 тур
– Зб. Рівненської обл. – Ладомир
2 тур
– Ладомир – Зб. Хмельницької обл.
3 тур
– Зб. Хмельницької обл. – Зб. Рівненської обл.

Група «4»
1. ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова м. Звягель, Житомирська область
2. ДЮСШ м. Овруч, Житомирська область
3. ДЮСШ Поділ м. Київ

1 тур
– ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Поділ
2 тур
– ДЮСШ Поділ – ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова
3 тур
– ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова – ДЮСШ Овруч

Група «5»
1. Збірна Вінницької області
2. ДСК Чорноморець-2018 – Миколаївка
3.КДЮСШ-Шаргород, Вінницька область
4.ФК Панчоха с. Новий Завод, Житомирська область

1 тур
– ДСК Чорноморець-2018 Миколаївка – КДЮСШ Шаргород
– Зб. Вінницької обл. – ФК Панчоха
2 тур
– КДЮСШ Шаргород – Зб. Вінницької обл.
– ФК Панчоха – ДСК Чорноморець-2018 Миколаївка
3 тур
– Зб. Вінницької обл. – ДСК Чорноморець-2018 Миколаївка
– КДЮСШ Шаргород – ФК Панчоха

Група «6»
1. Харківський коледж м. Харків
2. Футбольна Академія Кривбас м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
3. Збірна Полтавської області
4. Збірна Дніпропетровської області

1 тур
– ФА Кривбас – Зб. Полтавської обл.
– КЗ ХФКСП – Зб. Дніпропетровської обл.
2 тур
– Зб. Полтавської обл. – КЗ ХФКСП
– Зб. Дніпропетровської обл. – ФА Кривбас
3 тур
– КЗ ХФКСП – ФА Кривбас
– Зб. Полтавської обл.–Зб. Дніпропетровської обл.

* Команда з Харкова грає на футбольному полі суперника.

1\4 фіналу (29.04 – 02.05.2023)
Переможець Групи 1 – Переможець Групи 2
Переможець Групи 3 – Переможець Групи 4
Переможець Групи 5 – 2 місце Групи 6
Переможець Групи 6 – 2 місце Групи 5

Фінальний етап
10.05 – Переможець матчу Групи 1,2 – Переможець матчу Групи 5(1), 6(2)
10.05 – Переможець матчу Групи 3,4 – Переможець матчу Групи 6(1), 5(2)
12.05 – Матч За 3 місце
12.05 – Фінал

Кубок дівочої ліги України Ю-15 жеребкування попереднього етапу