Кубок голови Запорізької обласної асоціації футболу «Футбольні красуні»

421
жіночий футбол, женский футбол, УАФ, Запоріжжя, дівчата футбол, турнір

6 Березня в м. Василівка відбувся турнір з міні-футболу серед дівчат на Кубок голови Запорізької обласної асоціації футболу «Футбольні красуні».

 

Змагалося шість команд, які по регламенту були розбиті на дві групи, а потім, у стикових іграх, розіграли зайняті місця. У групі А 1 місце , за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів, зайняла команда с. Покровське, Нікопольського району з Дніпропетровської області; 2. «Таврія» Василівка; 3. Команда с. Інженерне, Пологівської ОТГ. У групі В, кращими були, теж лише завдяки більшої кількості забитих м‘ячів, дівчата СДЮШОР Металург м. Запоріжжя; 2. Команда міста Пологи; 3. Команда Камишувахської ОТГ. У стикових іграх: за 5 місце дівчата з Інженерного перемогли дівчат з Камишувахи з рахунком 1-0; за 3 місце , господарі, дівчата з Василівки перемогли Пологи з рахунком 8-1, та здобули бронзові нагороди, а у фіналі грали команди с.Покровське та запорізького Металурга, з рахунком 3-1 перемогу здобули дівчатка з Дніпропетровщини, які і стали володарами золотих нагород!

 

Також отримали індивідуальні нагороди кращі футболістки в номінаціях: кращий воротар Сорока Вероніка (м.Запоріжжя); кращий нападник Падалка Ліза (м.Пологи); кращий гравець – Аксьонова Аліна (м.Василівка); кращий бомбардир турніру – Ганієва Сабіна (с.Покровське). Також призи глядацьких симпатій – Михайліченко Каріна (с.Камишуваха) та Аннич Даша (с.Інженерне, Пологівська ОТГ)

 

Запорізька обласна асоціація футболу

жіночий футбол, женский футбол, УАФ, Запоріжжя, дівчата футбол, турнір