Кубок Світу 2019. Група 4. Данія і Швеція попереду, Україна – третя

393

22.09.17

жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Hrvatice pružile dobar otpor Švedskoj
19 вересня свої перші матчі у відборі Кубку Світу 2019 зіграли суперники жіночої збірної України.

У хорватському містечку Вараждин місцева збірна після вдалого результату у матчі з Україною приймала одного з лідерів групи. Швеція, маючи беззаперечну перевагу, лише на 62 хвилині матчу зуміла відкрити рахунок – відзначилася Хуртінг. А вже під занавіс матчу підсумковий рахунок 2:0 встановила Аслані.

жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Magyarország-Dánia 1-6У паралельному матчі збірна Угорщини у Дьойрі приймала фіналіста Чемпіонату Європи 2017 року збірну Данії. Підсумок першого тайму завершився доволі несподівано, угорці не тільки на рівних протидіяли гостям, а й змогли відзначитися, зрівнявши рахунок на 41 хвилині. На більше господарів не вистачило, і вже у другому таймі датчанки довели, що вони є фаворитами цього матчу – виїзна перемога 6:1.

Нагадаємо, що 15 вересня національна жіноча збірна команда України стартувала у відборі КС-2019 із домашньої нічиєї з командою Хорватії – 1:1.