Кубок України 2023: призначення офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу

745
Призначення арбітрів УАФ

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023 року.

Анонс матчів

Кубок України
25 Сер 2023
- 13:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 5
Ладомир (Володимир)
Кубок України
26 Сер 2023
- 10:00
Сістерс (Одеса)
0 2
Колос (Ковалівка)
Кубок України
26 Сер 2023
- 11:00
Шахтар (Донецьк)
9 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Кубок України
26 Сер 2023
- 11:00
Пантери (Умань)
0 3
Динамо (Київ)
Кубок України
27 Сер 2023
- 11:00
Полісся (Житомир)
0 16
Дніпро-1 (Дніпро)
Кубок України
28 Сер 2023
- 12:00
Атекс (Київ)
0 30
Ворскла (Полтава)
Кубок України
28 Сер 2023
- 12:00
Житлобуд-1 (Харків)
1 0
Верес (Рівне)
Кубок України
12 Вер 2023
- 12:00
Ладомир (Володимир)
1 3
Ворскла (Полтава)
Кубок України
13 Вер 2023
- 11:00
Шахтар (Донецьк)
1 2
Колос (Ковалівка)
Кубок України
13 Вер 2023
- 16:00
Динамо (Київ)
0 2
Дніпро-1 (Дніпро)
Кубок України
24 Вер 2023
- 13:00
Минай (Закарпаття)
0 6
Кривбас (Кривий Ріг)

 Призначення 

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Ладомир» (Володимир) –
25.08.2023 – м. Київ – стадіон “Темп” – 13:00

Арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.), асистенти арбітра — Губанова Д.М. (Київ), Рачинська І.Р. (Чернівці), четвертий арбітр — Галіцин Р.В. (Суми), спостерігач арбітражу – Даниленко М.В. (Бердянськ), делегат УАФ – Косевич О.О. (Донецька обл.)

«Сістерс» (Одеса) – «Колос» (Ковалівка) –
26.08.2023 – м. Одеса – стадіон “Чорноморець” – 10:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Олійник Д.В. (Черкаси), четвертий арбітр — Соловйов В.В. (Одеса), спостерігач арбітражу – Кириченко Я.В. (Кропивницький), делегат УАФ – Гецко І.М. (м. Одеса)

«Шахтар» (Донецьк) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
26.08.2023 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 11:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Матковська М.В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Ващенко В.П. (Житомир), спостерігач арбітражу – Луценко О.А. (Харків), делегат УАФ – Сушко Г.М. (Луганська обл.)

«Пантери» (Умань) – «Динамо» (Київ) –
26.08.2023 – м. Умань – стадіон Центральний – 11:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Труба С.В (Черкаси),  спостерігач арбітражу – Карпина І.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.)

«Полісся» (Житомир) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
27.08.2023 – м. Житомир – стадіон “Спартак-Арена” – 11:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Волинська обл.), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Панасюк Т.В. (Бердичів), спостерігач арбітражу – Соботюк С.А. (Житомир), делегат УАФ – Радушинський В.М. (м. Житомир)

«Атекс» (Київ) – «Ворскла» (Полтава) –
28.08.2023 – м. Київ – стадіон “КНУБА-Арена” – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ),  спостерігач арбітражу – Александренко В.В. (Вінниця), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (м. Київ)

«Житлобуд-1» (Харків) – «Верес» (Рівне) –
28.08.2023 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О (Львівська обл.), четвертий арбітр — Коновалов М.С. (Полтава), спостерігач арбітражу – Бондар В.М. (Харків), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Минай» (Закарпаття) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – відбудеться 24 вересня 2023