Кубок України 21/22: LIVE трансляції матчів 1/8 фіналу

1403
Трансляції, жіночий футбол, Уаф, женский футбол, кубок україни, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 1/8 фіналу Кубка України з футболу серед жіночих клубів, які відбудуться 20-21 листопада 2021 року. 

Анонс матчів

Кубок України
20 Лис 2021
- 13:00
ДЮСШ №26 (Київ)
0 5
Колос (Ковалівка)
Кубок України
20 Лис 2021
- 00:00
Ворскла (Полтава)
3 0
Атекс (Київ)
Кубок України
20 Лис 2021
- 00:00
Шахтар (Донецьк)
3 0
Восход (Стара Маячка)
Кубок України
21 Лис 2021
- 13:00
Динамо (Київ)
0 6
Кривбас (Кривий Ріг)
Кубок України
20 Лис 2021
- 00:00
Дніпро-1 (Дніпро)
3 0
Маріуполь (Донецька обл)
Кубок України
20 Лис 2021
- 13:00
Карпати (Львів)
3 2
Пантери (Умань)
Кубок України
20 Лис 2021
- 00:00
Верес (Рівне)
- -
Житлобуд-1 (Харків)

20.11.2021
«ДЮСШ-26» (Київ) — «Колос» (Ковалівка) —
м. Київ – стадіон “Темп” – 13:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра – Сидоренко В.В. (Запоріжжя), Федорченко Ю.С. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Губанова Д.М. (Київ),  спостерігач арбітражу — Родіоненко М.В. (Київська обл.)


20.11.2021
«Карпати» (Львів) — «Пантери» (Умань) —
м. Львів – стадіон “Сокіл” – 13:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра – Рачинська І.Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Чайка І.О. (Львівська обл.),  спостерігач арбітражу — Буковецький Р.Й. (Закарпатська обл.)


21.11.2021
«Динамо» (Київ) — «Кривбас» (Кривий Ріг) —
Конча-Заспа – стадіон НТБ “Динамо”, поле №7 – 13:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра – Резнік А.Ю. (Київська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Даневич М.І. (Київ)


Матч між жіночими командами «Верес» (Рівне) – «Житлобуд-1» (Харків) – перенесено на більш пізній термін. Про затверджену дату матчу буде повідомлено додатково.


Ще три поєдинки 1/8 фіналу не відбудуться у зв’язку з відмовою від участі команд-гостей відповідних пар:

  • «Шахтар» (Донецьк) – «Восход» (Стара Маячка)
  • «Житлобуд-2» (Харків) – «Атекс» (Київ)
  • «Дніпро-1» (Дніпро) – «Маріуполь» (Маріуполь)

Справи щодо цих матчів будуть передані та розглянуті на засіданні КДК УАФ.