Кубок Ю-13: результати попереднього етапу змагань

813
Дівоча футбольна ліга України серед команд до 13 років

В Україні завершився попередній етап Кубку дівочої ліги України з футболу серед дівочих команд до 13 років сезону 2023 року.

Кубок ліги Ю-13 проводиться у два етапи: попередній та фінальний. На стадії попереднього етапу команди були розподілені на групи за територіальним принципом та грали за коловою системою в одне коло. Після чого, у стикових матчах груп визначалися 3-и переможці та одна краща команда, які і потраплять до фінального етапу.

Згідно з положенням, поєдинки тривають 2 тайми по 20 хвилин. За перемогу нараховуються 3 очки, в разі нічиєї проводиться серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримує 2 очки, команда, якій не пощастить у футбольній лотереї – 1 заліковий бал.

До вашої уваги результати матчів попереднього етапу та стикових поєдинків груп.

Група А1 (місце проведення м. Ужгород)
ДЮСШ №3 – Футбольна Академія Тернопіль – 1:0
Футбольна Академія Тернопіль – Збірна Волинської області – 0:1
Збірна Волинської області – ДЮСШ №3 – 0:0 (по пен. 3:4)

Підсумкові місця групи А1
1. ДЮСШ № 3 м. Івано-Франківськ  2 матчі / 1:0 м’ячі / 5 очок
2. Збірна Волинської області            2 / 1:0 / 4
3. Футбольна Академія Тернопіль     2 / 0:2 / 0

Група А2 (місце проведення м. Ужгород)
Ладомир – СДЮСШОР – 6:0
СДЮСШОР – Ладомир – 0:5

Підсумкові місця групи А2
1. Ладомир м. Володимир, Волинська обл.      2 матчі / 11:0 / 6 очок
2. СДЮСШОР м. Ужгород, Закарпатська обл.   2 / 0:11 / 0

Стикові матчі груп А1 та А2
– ДЮСШ №3 – Ладомир – 0:1


Група Б1 (місце проведення м.Вінниця)
Збірна Хмельницької області – ДЮСШ Бар – 0:10
ДЮСШ Бар – ДСК Чорноморець-2018 – 1:2
ДСК Чорноморець-2018 – Збірна Хмельницької області – 8:0

Підсумкові місця групи Б1
1. ДСК Чорноморець-2018 м. Одеса   2 матчі / 10:1 / 6 очок
2. ДЮСШ м. Бар, Вінницька обл.        2 / 11:2 / 3
3. Збірна Хмельницької області          2 / 0:18 / 0

Група Б2 (місце проведення м.Вінниця)
Збірна Дніпропетровської обл. – Збірна Вінницької області – 0:5
Збірна Вінницької області – Збірна Дніпропетровської обл. – 3:1

Підсумкові місця групи Б2
1. Збірна Вінницької області          2 матчі / 8:1 / 6 очок
2. Збірна Дніпропетровської обл.   2 / 1:8 / 0

Стикові матчі груп Б1 та Б2
– ДСК Чорноморець-2018 – Збірна Вінницької області – 1:3


Група В1 (місце проведення м.Київ)
Збірна Полтавської області – Пантери – 3:0 ТР
Пантери – ДЮСШ м. Коростень – 0:3 ТР
ДЮСШ м. Коростень – Збірна Полтавської області – 0:4

Підсумкові місця групи В1
1. Збірна Полтавської області                      2 матчі / 7:0 / 6 очок
2. ДЮСШ м. Коростень, Житомирська обл.   2 / 3:4 / 3
3. Пантери м. Умань, Черкаська обл.            2  / 0:6 / 0

Група В2 (місце проведення м.Київ)
ДЮСШ Поділ – Юність – 0:0 (по пен. 4:3)
Юність – Панчоха – 2:1
Панчоха – ДЮСШ Поділ – 0:1

Підсумкові місця групи В2
1. ДЮСШ Поділ м. Київ         2 матчі / 1:0 / 5 очок
2. Юність м. Чернігів             2 / 2:1 / 4
3. Панчоха с. Новий Завод    2 / 1:3 / 0

Стикові матчі Груп B1 та В2
– Збірна Полтавської області – ДЮСШ Поділ – 0:2


Таким чином, до фінальної стадії змагань потрапили чотири кращих колективи:

  • СК Ладомир (Володимир, Волинська область) – переможець групи А
  • Збірна Вінницької області – переможець групи Б
  • ДЮСШ Поділ (Київ) – переможець групи В
  • ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – краща друга команда

Фінальний етап запланований на 17-19 травня у м. Тернопіль.

17.05 – Півфінал 1
17.05 – Півфінал 2
19.05 – Матч за 3 місце
19.05 – Фінал