Кубок Ю-16. Львів-2024. «Ладомир» – володар кубка дівочої ліги!

274
Кубок Ю-16. Львів-2024. «Ладомир» - володар кубка дівочої ліги!
Фото Романа Породько

На міському стадіоні “Школяр” у Львові знову було гаряче: відбулися фінальні матчі Кубка дівочої ліги України з футболу серед дівочих команд до 16 років сезону 2024 року.

Нагадаємо, що за підсумками попереднього етапу, до фінальної стадії змагань потрапили чотири кращих колективи. У фінальному етапі команди сформували дві півфінальні пари, переможці яких зустрілися у фінальному матчі, а переможені зіграли за 3 місце.

Відтак сьогодні, 04 березня, визначилися володарки Кубку та призери змагань.

Першими вийшли на поле футболістки “Сістерс” з Одеси та збірної Вінницької області, які вирішували долю бронзових нагород. Вже з перших хвилин вінничанки заволоділи ініціативою в матчі і довели його до логічного завершення – перемога 3:0

Матч за 3 місце
04 березня 2024 – м. Львів – стадіон Школяр
Сістерс (Одеса) – Збірна Вінницької області – 0:3 (0:2)
Голи:
Адріана Кушнір 10, Олена Марценюк 33, 58

У фіналі відбулося справжнє західне дербі, адже за золото боролися «Ладомир» (Володимир, Волинська область) і «Ліцей» (Костопіль, Рівненська область).

Попри певну перевагу «ладомирівок» на перерву команди пішли з нулями на табло. Тож долю трофею вирішили в другому таймі. Завдяки двом влучним пострілам Артеменко та голу Ткачук «Ладомир» здобуває впевнену перемогу і, в підсумку, кубок та золоті медалі вирушають до Володимира.

Фінал
Ладомир (Володимир) – Ліцей (Костопіль) – 3:0 (0:0)
Голи:
Дар’я Артеменко 55, 63, Діана Ткачук 68

Власне, після запеклої боротьби відбулася урочиста церемонія нагородження, у якій взяли участь: начальник відділу жіночого та дівочого футболу УАФ Руслан Діденко, головний тренер національної дівочої збірної команди України до 17 років Сергій Сапронов, представник Львівської державної військової адміністрації Павло Лиско, виконавчий директор Львівської асоціації футболу Степан Понайда.

За результатами фінальної частини змагань організаторами турніру були визначені найкращі гравчині в декількох номінаціях.

Найкраща воротарка — Марія ВАКУЛКО (Ліцей, Костопіль)
Найкраща захисниця — Катерина ДЕРКАЧ (Ліцей, Костопіль)