Ліга Чемпіонів УЄФА 20-21: харківський «Житлобуд-2» зіграє з чемпіоном Вірменії

859
УЄФА, футбол, жіночий футбол, УАФ, женский футбол, Ліга Чемпіонів, COVID-19, жіноча Ліга Чемпіонів УЄФА, UWCL, UEFA Women's Champions League

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування Першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів серед жіночих команд сезону-2020/2021, за підсумками якого свого суперника дізнався харківський «Житлобуд-2».

Відповідно до процедури жеребкування 40 команд розділили на 10 умовних груп, куди потрапили по два сіяні та несіяні учасники. Завдяки своєму рейтингу «Житлобуд-2» опинився серед сіяних. Згідно з результатами жеребкування чемпіонки України в першому відбірному раунді на власному полі прийматимуть вірменський «Алашкерт». Одноматчеве протистояння відбудеться 3-го або 4 листопада.

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ

CSKA Moskva (RUS) vs Flora Tallinn (EST)
ŽFK Spartak (SRB) vs Agarista-ȘS Anenii Noi (MDA)
WFC Kharkiv-2 (UKR) vs Alashkert (ARM)
Valur (ISL) vs HJK Helsinki (FIN)
Górnik Łęczna (POL) vs ŽNK Split (CRO)
Gintra Universitetas (LTU) vs Slovan Bratislava (SVK)
St. Pölten (AUT) vs Mitrovica (KOS)
Anderlecht (BEL) vs Linfield (NIR)
PAOK (GRE) vs SL Benfica (POR)
Vllaznia (ALB) vs ALG Spor (TUR)
FC Minsk (BLR) vs Rīgas FS (LVA)
Pomurje (SVN) vs Breznica Pljevlja (MNE)
Okzhetpes (KAZ) vs Lanchkhuti (GEO)
Vålerenga (NOR) vs KÍ Klaksvík (FRO)
Apollon LFC (CYP) vs Swansea City (WAL)
Ferencváros (HUN) vs Racing FC Union Luxembourg (LUX)
NSA Sofia (BUL) vs Kamenica Sasa (MKD)
Glasgow City (SCO) vs Peamount United (IRL)
Olimpia Cluj (ROU) vs Birkirkara (MLT)
SFK 2000 Sarajevo (BIH) vs Ramat Hasharon (ISR)

З огляду на поточну ситуацію з пандемією COVID-19, яка відрізняється в кожній країні, УЄФА знайшов оптимальний спосіб розпочати новий сезон 2020/21.

  • Стартують єврокубкові баталії з першого кваліфікаційного раунду, в якому візьмуть участь 40 команд (з найменшим рейтингом). 20 переможців пар претендують на другий кваліфікаційний раунд. Поєдинки складаються з одного матчу і граються на полі команди, яка визначиться за допомогою жеребкування.
  • На стадії другого кваліфікаційного раунду ці 20 команд визначають чергових 10 переможців, які крокують далі; команда господарів також визначається за допомогою жеребкування.
  • На стадії 1/16 фіналу до 10 переможців кваліфікаційного етапу додаються 22 клуби з найвищим рейтингом УЄФА. На цій стадії команди вже грають два матчі: вдома і на виїзді.
  • 1/8, 1/4 та 1/2 фінали розігруються за стандартною схемою і визначають переможців у двоматчевій дуелі.

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

  • Жеребкування першого кваліфікаційного раунду: 22 жовтня, Ньон
  • Перший кваліфікаційний раунд: 3/4 листопада 2020 року
  • Жеребкування другого кваліфікаційного раунду: 6 листопада, Ньон
  • Другий кваліфікаційний раунд: 18/19 листопада 2020 року
  • Жеребкування 1/16 фіналу: 24 листопада, Ньон
  • 1/16 фіналу: 8/9 та 15/16 грудня 2020
  • Жеребкування 1/8 фіналу: 18 грудня 2020
  • 1/8 фіналу: 3/4 та 10/11 березня 2021 року
  • Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу: 12 березня 2021
  • Чвертьфінали: 23/24 березня та 31 березня / 1 квітня 2021 року
  • Півфінали: 24/25 квітня та 1/2 травня 2021 року
  • Фінал: 16 травня 2021 (Гамла Уллеві, Гетеборг)