Ліга Чемпіонів УЄФА 21/22. «Житлобуд-1» – «Помур’є» – 4:1. Вихід до другого етапу

453
Ліга Чемпіонів УЄФА 21/22. «Житлобуд-1» – «Помур'є» - 4:1. Вихід до другого етапу
Nzs.si

Харківський «Житлобуд-1» обіграв словенське «Помур’є» у фінальному поєдинку першого раунду жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022.

Матч у Горній Радгоні пройшов за вітчутної переваги українок, які відкрили рахунок на 19-й хвилині зусиллями Біргюль Садикоглу. Але вирішальними в поєдинку стали три хвилини в середині першого тайму, коли одна за одною отримали червоні картки Шпела Розмарич та Луція Кос.

Залишившись удев’ятьох, суперниці українок не здалися й навіть зрівняли рахунок. З одинадцятиметрової позначки це зробила Кая Корошец. Тим не менш, ще до перерви «Житлобуд-1» вийшов уперед — відзначилася Ольга Овдійчук.

У другій же половині гри сил у словенок не вистачило й українки забили ще два м’ячі, які на рахунку Ольги Бойченко та Любові Шматко. Отже, 4:1 — і «Житлобуд-1» вийшов до другого раунду Ліги чемпіонів.

Огляд матчу

По гарячих слідах перемогу своєї команди прокоментувала для UA-Футбол головний тренер “Житлобуду-1” Валентина Котик.

– Ваші враження від гри? За рахунок чого сьогодні вдалося перемогти?

– У нас не вийшло показати свою найкращу гру, у що ми вміємо грати. Але це футбол, не завжди вдається на полі показати свої найкращі якості, втілити задумане. На жаль, якість гри не дуже. Але є результат і ми дуже раді, що проходимо далі. За рахунок чого домоглися перемоги? Проявили характер, було величезне бажання у дівчат перемогти.

– Як вплинули на хід гри вилучення в складі господарок поля?

– Звичайно, вплинули. Я вважаю, обидва вилучення цілком заслужені. Арбітр матчу на корені перервала відверту грубість з боку словенської команди. Нам треба було перебудуватися і більше атакувати. Дівчата – молодці, маючи перевагу в два гравці, атакували і забили. При цьому, звичайно ж, ми оголювали свої тили, і суперниці цілком могли скористатися цим. За команду “Помур’є” грають шість футболісток зі збірної Словенії і вони могли на противагу нашим атакуючим діям проводити свої гострі контратаки. Але наша оборона впоралася і ми не дали їм в цьому плані особливих шансів.

– Кого можете виділити у своїй команді?

– Виділяти нікого не буду, всі старалися, всі молодці. Тому всій команді спасибі, кожній дівчині спасибі.

– Яке завдання стоїть перед командою в цій Лізі Чемпіонів?

– Завдання пройти якомога далі. На сьогодні найвищим досягненням у “Житлобуду-1” в Лізі Чемпіонів був вихід в 1/16 фіналу. Будемо намагатися поліпшити це досягнення. Пройшли відбіркову групу. Я подякувала команді за самовіддачу. Поки якість гри не така, як я хотіла б бачити. Є помилки, будемо працювати над ними.

– Якого суперника хочете отримати на наступному етапі Ліги Чемпіонів чи без різниці з ким будете грати?

– Звичайно, не без різниці. Хотілося б отримати суперника більш-менш одного класу з нами. Але в Лізі Чемпіонів слабких суперників в принципі немає. Ось “Помур’є”, наприклад, дуже сильна і кваліфікована команд, непросто було її обіграти. Хто попадеться за жеребом з тими і будемо грати.

Жіноча Ліга чемпіонів з футболу. Перший кваліфікаційний раунд. Група 10. Фінал
21.08.2021 – Перший раунд. Група 10 – Фінал
«Житлобуд-1» (Україна) — «Помур’є» (Словенія) — 4:1 (2:1)
Голи: Садикоглу (19), Овдійчук (41), Бойченко (50), Шматко (57) — Корошец (37, з пенальті).

«Житлобуд-1»: Яман, Алексанян, Шматко, Басанська (Кочнєва, 46), Бойченко, Хаванська, Апанащенко (к) (А. Вороніна, 90), Петрик, Шевчук (Г. Вороніна, 69), Овдійчук, Садикоглу.

«Помур’є»: Вамбергер, Божич (Еферл, 67), Розмарич, Дімітрієвич, Юршнік (Колар, 85), Корошец, Маковец (Хорват, 86), Колбл (к), Кос, Немец (Раковец, 51), Хаган (Вілчнік, 37).

Арбітр: Є. Аугустин (Польща).
Попередження: Басанська (45+1), Шматко (66) — Кос (22), Розмарич (30), Юршнік (55).
Вилучення: Розмарич 30, Кос 34