Ліга Чемпіонів УЄФА 24/25. «Ворскла» — «Селтік» – 0:1. Огляд матчу

48
Photo by Ian MacNicol/Getty Images

“Ворскла” поступилась шотландському “Селтіку” в першому матчі другого етапу кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів. Гра закінчилася з рахунком 0:1.

• На старті першого тайму “Селтік” здобув мінімальну перевагу: вже на п’ятій хвилині матчу Мерфі Егню змогла відкрити рахунок.
  • На 21-й хвилині Калініна головою спрямувала м’яч у ворота, але голкіперка Келсі Рене Догерті виконала сейв. Наприкінці першого тайму українки також не змогли відновити паритет: Радіонова зробила передачу, але Котяш з меж воротарського майданчика не влучила ворота.
  • Ще дві нагоди “Ворскла” змарнувала у другому таймі: на 66-й хвилині Корсун не вдалося замкнути простріл з правого флангу, а через дев’ять хвилин Догерті здійснила сейв після удару Кравчук.
  • Загалом “Ворскла” за поєдинок здійснила 13 ударів, з них чотири у площину воріт — усі Догерті записала на свій рахунок у вигляді сейвів. Натомість футболістки “Селтіка” шість разів пробивали по воротах, з яких Катерина Самсон потягнула п’ять м’ячів.

- -

В ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт нападниця “Ворскли” Яна Калініна оцінила гру та результат матчу. Окрему увагу футболістка приділила тому, як проблеми з візами вплинули на моральний стан команди.

• Про шанси пройти у груповий етап Ліги чемпіонів

“Звичайно, є. Матч проти “Селтіка” показав це. У нас було багато моментів, але ми їх не реалізували. Цей швидкий гол, який пропустили на початку матчу, десь завдав нам удару. Трішки пізніше зібралися, але не змогли реалізувати свої моменти.

• Про оцінку суперниць з “Селтіка”

“«Селтік» — дуже гарна команда, вони фізично сильні. Була непроста гра. Сказала б, що це дуже гарна команда-суперниця, і хотілося б, щоб у нашому чемпіонаті було більше ігор з такими суперницями. Це для нас гарний досвід”.