Ліга Чемпіонів: в Харків завітають представники Румунії, Уельсу та Мальти

311

22.06.18 


Сезон 2018/2109, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1

22 червня в Ньоні відбулося жеребкування групового етапу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2018/2019 років, в якому чемпіон України – харківський «Житлобуд-1» дізнався своїх суперників.
Таким чином, з 7 до 13 серпня 2018 року в м. Харків (саме Житлобуд-1 буде приймаючою командою відбіркового етапу) завітають представники таких команд:
– ФК Олімпія (Клуж-Напока), Румунія
– ФК ЖИТЛОБУД-1 (Харків), УКРАЇНА
– ФК Кардіфф, Уельс
– ФК Біркіркара, Мальта
Згідно Регламенту календар матчів виглядає наступним чином:
7 серпня 2018 року
– Олімпія – Кардіфф
– ЖИТЛОБУД-1 – Біркіркара
10 серпня 2018 року
– Олімпія – Біркіркара
– Кардіфф – ЖИТЛОБУД-1
13 серпня 2018 року
– ЖИТЛОБУД-1 – Олімпія
– Біркіркара – Кардіфф
Нагадаємо, що фінал жіночої Ліги чемпіонів відбудеться 18 травня 2019 року на стадіоні «Ференцварош» у Будапешті.
Жеребкування відбіркового раунду (груповий етап)
* – виділені господарі груп
Група 1: Аякс (NED), Тор/КА (ISL), Уексфорд Ютс (IRL), Лінфілд (NIR)

Група 2: ФК Мінськ (BLR), Соматіо Барселона (CYP), Олімпія Любляна (SVN), Слован Братислава (SVK)

Група 3: Глазго Сіті (SCO), Гурнік Ленчна (POL), Андерлехт (BEL), Мартве (GEO)
Група 4: Славія Прага (CZE), MTK (HUN), Аташехір Беледейекспор (TUR), Митровиця (KOS)

Група 5: ЖФК Спартак Суботіца (), Базель (SUI), Пандор Кір’ят Гат (ISR), Брезніца (

Група 6: Олімпія Клуж-Напока (ROU), ЖИТЛОБУД-1 (UKR), Кардіфф (WAL), Біркіркара (MLT)

Група 7: БІІК-Казигурт (), Австрія Відень (), Акадімія Елпідес Кардіцас (GRE), Рига Футбольна школа (LVA)

Група 8: SFK 2000 Сараєво (BIH), Пярну (EST), Влазнія (ALB), Нові Анени (MDA)

Група 9: Гінтра (LTU), NSA Софія (BUL), Хонка (FIN), EBS / Скала (FRO)

Група 10: Авальдснес (NOR), Осієк (CRO), Спортинг КП (POR), ЖФК Дракон 2014 (

Сезон 2018/2109, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1

Прямі путівки в 1/16 фіналу
1 “Ліон” (FRA, чинний переможець) 111,740
2 “Вольфсбург” (GER) 125,390
3 “Парі Сен-Жермен” (FRA) 84,740
4 “Барселона” (ESP) 80,170
5 “Русенгорд” (SWE) 77,470
6 “Манчестер Сіті” (ENG) 57,470
7 “Фортуна” Йоррінг (DEN) 50,045
8 “Баварія” (GER) 48,380
9 “Челсі” (ENG) 47,470
10 “Брондбю” (DEN) 47,075
11 “Цюріх” (SUI) 43,890
12 “Лінчепінг” (SWE) 41,470
13 “Звєзда-2005” (RUS) 37,395
14 “Спарта” Прага (CZE) 32,550
15 ЛСК (NOR) 31,920
16 “Атлетіко” (ESP) 25,170
17 “Санкт-Пельтен” (AUT) 23,415
18 “Рязань-ВДВ” (RUS) 13,395
19 “Фіорентина” (ITA) 19,385
20 “Ювентус” (ITA) 11,385
Календар турніру
Відбірковий раунд (груповий етап): 7-13 серпня
Жеребкування 1/16 фіналу: 17 серпня
1/16 фіналу: 12/13 і 26/27 вересня
Жеребкування 1/8 фіналу: 1 жовтня
1/8 фіналу: 16/17 жовтня і 31 жовтня / 1 листопада
Жеребкування 1/4 і 1/2 фіналу: 9 листопад
1/4 фіналу: 20/21 і 27/28 березня
1/2 фіналу: 20/21 і 27/28 квітня
Фінал: 18 мая 2019 року, стадіон “Ференцварош”, Будапешт
Сезон 2018/2109, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1