Луїс Кортес: «Готовий працювати заради розвитку жіночого футболу в Україні»

717

В Києві в приміщенні Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Української асоціації футболу. 

Одним із важливих рішень, ухвалених на засіданні, стало затвердження головним тренером жіночої збірної України іспанського спеціаліста Луїса Кортеса.

Його прокоментував президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко: «Завдяки цьому наші футболістки збірної та жіночих клубних команд отримають можливість перейняти найкращий європейський досвід. Адже Луїс разом із двома помічниками з Іспанії готові не лише тренувати збірну, а й ділитися своїми знаннями з розвитку жіночого футболу, які вони успішно реалізували в Каталонії. Запрошення фахівця такого рівня, як Луїс Кортес, стане гарним внеском у нашу стратегію розвитку жіночого футболу в Україні»

Екснаставник жіночої команди Барселони працюватиме з українськими футболістками у відборі на Кубок Світу 2023. Там наша збірна поки що перебуває на третій сходинці у групі з Іспанією, Шотландією, Угорщиною та Фарерськими островами. Для того, щоб потрапити на мундіаль, потрібно або виграти групу, або посісти друге місце і здобути путівку через плей-офф.

«Я вдячний УАФ за віру в мене! Готовий у своїй роботі не тільки допомагати національній жіночій збірній, але й використовувати свій досвід і знання для розвитку жіночого футболу в Україні загалом. Чудово усвідомлюю, наскільки цей напрямок є важливим для керівництва асоціації й української футбольної спільноти загалом, і матиму за честь долучитися до його розвитку», — сказав після призначення на нову посаду Луїс Кортес.

Офіційно. Луїс Кортес - головний тренер національної жіночої збірної України