Максим Рахаєв – в.о. тренера ЖФК «Житлобуд-1» Харків

161
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Трест Жилстрой, женский футбол, Валентина Котик, ФФУ Вища ліга, Житлобуд-1, Жилстрой, ЖФК, Максим Рахаєв, Володимир Усов

Прес-служба ЖФК “Житлобуд-1” (fczh1.com): 16 січня гравці “Житлобуду-1” вперше зібралися на стадіоні “Динамо Арена ХНУВС”. На початку зустрічі Генеральний директор Володимир Усов привітав з минулим Днем народження Ганну Мозольську та Валентину Котик.

Валентина КОТИК: Що стосується організаційних питань, то ви знаєте, що я пішла в дікретну відпустку, і безпосередньо тепер Ви будете працювати з Максимом Рахаєвим. Про завдання на сезон. Президент клубу поставив завдання виграти чемпіонат, Кубок і успішніше виступити в Лізі Чемпіонів: вийти з групи та виграти що найменьше один матч в 1/16 фіналу. Ми постараємося, щоб перед початком Ліги у вас був серйозний суперник для підготування.

Максим РАХАЄВ: В першу чергу хочу подякувати керівництву та Валентині Котик за довіру. Буду завжди радий бачити Валентину Петрівну на тренуваннях команди.

До кінця січня ми тренуємось 1 раз на день, у середу, 23 січня, в нас заплановано тестування. Можливо наступного тижня ми проведемо тренувальну товариську гру. В лютому ми скорегуємо тренувальні плани в залежності від того, буде Весняна Першість чи ні.