Маріна Дуднік: «Жіночий футбол дуже емоційний та цікавий»

1556
Маріна Дуднік «Жіночий футбол дуже емоційний та цікавий»
Анатолій Спиця

Інтерв’ю з вихованкою ВОДЮСШ “Нива” (Блохіна та Бєланова) та гравчинею ФК “ЕМС-Поділля” – Дуднік Маріною.

1. Хто Вас привів у футбол та у якому віці? Саме чия ідея була потрапити до не зовсім «жіночого» виду спорту, хоча свою популярність жіночий футбол набарає сама зараз.

 – Мій брат грав у футбол. Дивлячись на його тренування та ігри, мені також дуже сподобався цей вид спорту. Та й спочатку я грала у футбол з хлопцями. Мені тоді було приблизно тринадцять років.

2. Яка команда була першою у Вашій кар’єрі та хто був першим тренером? Пригадайте, які перші враження від занять?

 – Моєю першою дівочою командою була ВОДЮСШ «Блохіна та Бєланова», а першим тренером – Дуднік Олександр Васильович.

3. На Вашу думку, чим відрізняється жіночий футбол від чоловічого?

 – На мою думку, в чоловічому футболі більші швидкості та й хлопці більш технічні, але й жіночий футбол дуже емоційний та цікавий.

4. На даний момент Ви з командою «ЕМС-Поділля» посідаєте 7-е місце у турнірній таблиці Чемпіонату України серед жінок. На Вашу думку, чи може команда претендувати на призові місця у цьому сезоні?

 – Так як команда посіла 7-е місце, то у другому етапі Чемпіонату України серед жінок, на жаль, ми будемо боротися лише за право залишитися у Вищій лізі.

5. Марино, всім відомо, що Ви залучаєтесь до національної збірної команди у своїй віковій категорії. Як у збірній України WU-19 організований тренувальний процес?

 – У жіночій збірній України WU-19, тренерський штаб нас готував до тактичної гри команд, тому майже всі тренування ми проводили з теоретичної та практичної підготовки з тактичної гри та плідно готувалися до матчів Чемпіонату Європи.

6. На якому покритті футбольного поля Вам найбільше до вподоби грати: штучне, натуральне, гібридне?

 – Ми тренуємося та граємо на штучному покритті, але мені більш до вподоби натуральне

7. Як Ви проводите свій вільний час?

 – Коли відсутні тренування, ми з друзями збираємося на футбольних майданчиках та граємо – «норм футбік».

8. Розкажіть, будь ласка, що Ви робите під час дороги на виїздну гру в інше місто, якщо не спите: слухаєте музику, дивитесь кіно чи серіал?

 – Під час поїздки на виїздну гру ми багато спілкуємося з командою та граємо настільні ігри.

9. Марино, скажіть, будь ласка, за який клуб Ви мрієте зіграти та взагалі, які Ви маєте плани на майбутню футбольну кар‘єру?

  – Мені імпонує жіноча команда «Манчестер Сіті». Тому моя мрія – це заграти за «Манчестр Сіті» та найголовніша футбольна мрія – це виклик до основного складу жіночої національної збірної України!

Вінницька обласна асоціація футболу