Матч-відкриття нового сезону у Вищій лізі. Як це було + ВІДЕО

180

Керівники УАФ узяли участь у відкритті нового сезону в Чемпіонаті України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років. 

10 вересня 2022 року, в Києві відбувся матч-відкриття чемпіонату. На столичному стадіоні НТК ім. В. Баннікова зустрічалися футболістки ФК «Дніпро-1» та ФК «Кривбас».

На церемонію відкриття змагань завітали президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перші віце-президенти УАФ Анатолій Демяненко, Олег Протасов, Олексій Михайличенко, Вадим Костюченко.

Уже стало доброю традицією перед початком знакових матчів, а також поєдинків чемпіонату України різних ліг, які проходять у різних містах нашої держави, піднімати на стадіоні особливий прапор. Нагадаємо, що цей стяг футбольній спільноті передав 23 серпня, у День Державного прапора, Президент України Володимир Зеленський.  Андрій Павелко передав його для урочистого підняття капітанам команд.

Вища ліга 22-23. «Дніпро-1» - «Кривбас» - 0-7. Матч відкриття нового сезону

Коментуючи ще один етап відновлення футбольних змагань в Україні, президент УАФ Андрій Павелко відзначив: «Воїни ЗСУ продовжують звільняти землю України від російської нечисті, а футбольна спільнота — відновлювати змагання на підтримку наших героїв! Нам вдалося відновити всі змагання, які були заплановані. Вдячний Главі Держави Володимиру Зеленському за сприяння й підтримку ініціативи проведення турнірів в Україні! Дякую нашим військовим, Нацполіції, ДСНС, Мінмолодьспорту, керівникам клубів і представникам місцевої влади за ефективну взаємодію, завдяки якій футбол став серйозним інструментом єднання українців і підтримки наших військових, що захищають Україну на всіх фронтах! Символічно, що успіх нашої футбольної родини збігся з успіхами ЗСУ на сході й на півдні. Це знак, що Україна обов’язково переможе!»