Матчі євровідбору національної жіночої збірної перенесені!

271
Згідно з рішеннями УЄФА, найближчі відбіркові матчі ЄВРО для жіночих національних збірних, які були заплановані на період з 9 до 14 квітня 2020, не відбудуться і будуть перенесені.
 
Вже сьогодні цю інформацію сайт УЄФА підтвердив і у розділі календар матчів. Нагадаємо, що вчора, 17 березня, в УЄФА провели відеоконференцію за участю футбольного співтовариства і постановили рішення навколо надзвичайної ситуації з COVID-19.
 
Витяг питань, які стосуються національних жіночих збірних:

 

  • Всі найближчі турніри і матчі УЄФА (включаючи товариські) серед чоловічих і жіночих клубів і збірнихвідкладені до подальших розпоряджень.
  • Фінальні стадії Ліги націй УЄФА, молодіжного і жіночого ЄВРО, які повинні були відбутися в червні-липні 2021 року, також будуть перенесені.
Рішення про дати проведення матчів чоловічих і жіночих турнірів УЄФА серед клубів і збірних будуть прийняті і оголошені найближчим часом.
 
Таким чином, матчі за участю національної жіночої збірної України, які наші дівчата мали зіграти зі збірними Чорногорії (10.04 на виїзді) та Греції (14.04 вдома) – перенесені.
 
Асоціація футболу, УАФ, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, ЄВРО-2021, збірна України, вірні збірній, Зінченко Наталія, жіночий футбол, Німеччина