Міжсезоння. Динамівки вийшли з відпустки та представили нового тренера

890
Міжсезоння. Динамівки вийшли з відпустки та представили нового тренера

У суботу, 1-го липня, закінчилася літня відпустка для футболісток «Динамо». Команда зібралася на заміській клубній базі у Кончі-Заспі та розпочала підготовку до нового сезону.

Після відпустки усі гравчині жіночої команди з хорошим настроєм і ентузіазмом стали до роботи. Перші тренування, як завжди, носять втягуючий характер, адже необхідно, щоб на початку зборів футболістки адаптувалися до інтенсивних навантажень. Зазначимо, що підготовку до нового сезону дівчата проведуть у Києві. Перший етап триватиме 10 днів, після чого футболістки отримають пару днів вихідних, далі – ще один етап тривалістю 10 днів. Найближчим часом команда займатиметься у режимі одноразових тренувань, які проходитимуть ввечері. Зранку ж можливі заняття у тренажерному та гімнастичному залах, а також басейн.

Перше заняття тривало близько півтори години. Після бігової роботи гравчині провели розминку. Потім футболістки зробили вправи з фішками різної висоти та працювали з м’ячами, зокрема відпрацьовували ведення м’яча та точність передач у два дотики, відкривання, тощо. Завершилося ж заняття ігровими вправами з різними завданнями та обмеженнями, лише остання серія пройшла без обмежень.

Найближчими днями у планах команди проходження традиційного медичного обстеження. Також тренерський штаб протягом найближчого місяця планує провести щонайменше п’ять контрольних поєдинків. Є попередні домовленості з кількома командами, зокрема, полтавською «Ворсклою», з якою наша команда планує зустрітися наприкінці липня, але вони ще не остаточні. Офіційні ж матчі нового сезону мають розпочатися орієнтовно 4-5-го серпня.


Динамівки працюють під керівництвом нового головного тренера. Володимира Пятенка, у якого закінчився строк дії контракту, на цій посаді змінив Володимир Єфімако. Зазначимо, що минулого сезону Володимир Олександрович очолював жіночу команду криворізького «Кривбасу», з якою посів друге місце у чемпіонаті.

Новий головний тренер жіночої команди «Динамо» Володимир Єфімако у перший робочий день після виходу з відпустки розповів про знайомство з командою, плани підготовки та кадрову ситуацію:

– Як пройшов перший тренувальний день? З яким настроєм дівчата стали до роботи?

– Сьогодні стартував наш навчально-тренувальний збір, і розпочали ми його із втягуючого мікроциклу. Помітно, що дівчата скучили за футболом, тренувалися з великим бажанням та натхненням. Багато над чим ще потрібно працювати, тож усе попереду.

– У якій формі перебувають динамівки після відпустки? Чи усі здорові?

– Лише одна наша гравчиня сьогодні не вийшла на тренування, у неї попереду операція. Чекаємо на її відновлення та розраховуємо на неї. Що стосується решти дівчат, під час відпустки хтось краще працював індивідуально, хтось – не так добре, але в цілому, вони готові до навчально-тренувального процесу.

– Минулого сезону ви посіли друге місце у чемпіонаті України з «Кривбасом», а які цілі ставите перед собою із «Динамо»?

– В наступному сезоні формат чемпіонату буде дещо змінений: за результатами першого кола команди будуть поділені на дві шістки, тому нашою початковою метою буде потрапити до першої шістки. А далі – подивимося.

– Як проходить процес знайомства? Чи знали когось із футболісток раніше, адже «Динамо» минулого сезону зустрічалося із «Кривбасом»?

– Так, з деким знайомий, бо вже зустрічалися у матчах, з деякими гравчинями працювали ще у дитячому футболі, з деким разом виходили до вищої ліги, вигравали чемпіонати U16, зокрема, це Ілона Стрельцова, Вікторія Мироненко, у «Кривбасі» працювали з Анастасією Степанець. Тому з більшістю, дійсно, вже знайомий.

– У складі вашої команди є кілька новачків, чи розраховуєте на них у майбутньому?

– Так, переглядаємо їх, розраховуємо на них, на те, що вони добре себе проявлять та зможуть зачепитися за місце у складі та закріпитися у команді. А також в майбутньому переглядатимемо і інших гравців – комплектація команди ще триває та набирає обертів.

– Які ваші плани найближчий час? Чи вже є інформація щодо контрольних поєдинків – скільки їх буде, та які суперники?

– Так, до старту нового сезону ми плануємо зіграти, як мінімум, п’ять матчів. Перша наша гра буде навчальною, ми зіграємо між собою. Далі у нас є попередні домовленості, але вони ще не остаточні, тому поки що не буду їх озвучувати.

Пресслужба ФК Динамо Київ