Міжсезоння (літо 2023) – час для товариських поєдинків. Результати та анонси

3618
Міжсезоння - час для товариських поєдинків. Результати та анонси

Триває активна підготовка жіночих футбольних клубів до старту нового сезону у Вищій та Першій лігах. 

Під час міжсезонних зборів клуби підвищують свою майстерність не тільки в тренувальних заняттях, а також в ігровій діяльності.

Старт у Вищій лізі заплановано на 05 серпня, а ось клуби Першої ліги розпочнуть свої поєдинки на початку вересня 2023 року.

Нагадуємо, що клуби Вищої та Першої ліг, які планують проводити міжнародні товариські матчі або контрольні поєдинки між іншими українськими жіночими клубами, зобов’язані за 5 днів до початку матчу повідомити про це Відділ (на електронну адресу women@uaf.ua).

До вашої уваги інформація, щодо товариських матчів жіночих клубів у літнє міжсезоння (оновлюється):

Анонси матчів


Результати матчів

⇒ 19.08 Оболонь (Київ) – Лідер (Кобеляки) – 3:0
⇒ 14.08 Оболонь (Київ) – ДЮФШ Зміна-Оболонь юнаки – 4:2
⇒ 05.08 Жайвір (Шпола) – Вікторія (Катеринопіль) – 3:1
⇒ 05.08 Полісся (Житомир) – Оболонь (Київ) – 1:4
⇒ 02.08 Сістерс (Одеса) – Хаджибей юнаки – 3:2
⇒ 30.07 Жайвір (Шпола) – ДЮСШ юнаки – 11:5
⇒ 29.07 Дніпро-1 (Дніпро) – СКМД юнаки (Дніпро) – 4:8
⇒ 29.07 Чвурка Радом (Польща) – Кривбас (Кривий Ріг) – 1:4
⇒ 29.07 Ягуари (Кременчук) – Кривбас-2 (Кривий Ріг) – 0:6
⇒ 29.07 Атекс (Київ) – Пантери (Умань) – 0:4
⇒ 29.07 Житлобуд-1 (Харків) – Шахтар (Донецьк) – 1:4
⇒ 27.07 Сістерс (Одеса) – ДЮСШ-11 юнаки (Одеса) – 1:3
⇒ 26.07 Гурнік (Польща) – Кривбас (Кривий Ріг) – 1:1
⇒ 26.07 Жайвір (Шпола) – Пантери (Умань) – 0:7
⇒ 23.07 Дніпро-1 (Дніпро) – Ворскла (Полтава) – 0:2
⇒ 22.07 Атекс (Київ) – Маріуполь (Донецька обл.) – 4:1
⇒ 22.07 Динамо (Київ) – Шахтар (Донецьк) – 1:1
⇒ 20.07 Кривбас (Кривий Ріг) – Волинь Ю-15 юнаки (Луцьк) – 2:3
⇒ 19.07 Верес (Рівне) – Ладомир (Володимир) – 5:1
⇒ 19.07 Сістерс (Одеса) – Збірна Коміків – 5:3
⇒ 18.07 Маріуполь (Донецька обл.) – Ладомир (Володимир) – 1:1
⇒ 16.07 Шахтар (Донецьк) – Ворскла (Полтава) – 1:2
⇒ 15.07 Дніпро-1 (Дніпро) – НФК Дніпро Ю-15 юнаки – 10:0
⇒ 15.07 Пантери (Умань) – ДЮСШ Ю-15 юнаки (Умань) – 2:2 (по пен 3:2)
⇒ 15.07 Житлобуд-1 (Харків) – Атекс (Київ) – 10:0
⇒ 13.07 Верес (Рівне) – Верес менеджмент (Рівне) – 2:2
⇒ 12.07 Сістерс (Одеса) – Кривбас (Кривий Ріг) – 0:3
⇒ 12.07 Динамо (Київ) – Маріуполь (Донецька обл.) – 10:1
⇒ 12.07 Дніпро-1 (Дніпро) – ДЮСШ юнаки Ю-15 – 6:1
⇒ 09.07 Жайвір (Шпола) – ДЮСШ Шполянської ОТГ юнаки – 0:5
⇒ 06.07 Кривбас (Кривий Ріг) – Молодь юнаки Ю-15 (Полтава) – 3:3
⇒ 06.07 Металург (Запоріжжя) – Збірна Дніпропетровської обл. – 6:2
⇒ 28.06 Кривбас (Кривий Ріг) – Кривбас юнаки (Кривий Ріг) – 4:5
⇒ 12.06 Полісся (Житомир) – ДЮСШ Поділ (Київ) – 3:2
⇒ 10.06 Синельникове (Дніпропетровська обл.) – Металург (Запоріжжя) – 5:5 (по пен. 5:4)