Міжсезоння: літо – час для жіночого футболу на піску

643
пляжний футбол, Чемпіонат України сереж жінок, АПФУ, Women's Beach Soccer, женский футбол пляжный, ЖФК, Чемпионат Украины, Францескевич, Одеса

В Одесі пройде третій за ліком Чемпіонат України з пляжного футболу серед жіночих команд.

Змагання прийме Центр пляжних видів спорту (14-а станція Великого Фонтану).

Як розповів «Odessa.online» виконавчий директор жіночого чемпіонату України з пляжного футболу, засновник турнірів по біч-соккер серед дівчат в Україні Леонід Францескевіч, сьогодні було прийнято остаточне рішення про проведення турніру в Центрі пляжних видів спорту, що на пляжі на 14-й станції Великого Фонтану.

«Сьогодні була досягнута домовленість з Асоціацією пляжного футболу України про продовження нашої співпраці і проведенні в Одесі вже третього чемпіонату України з пляжного футболу серед дівчат, – зізнався Леонід. – Приємно відзначити, що даний турнір стане ювілейним, десятим, для нашого міста, адже перші змагання серед дівчат я провів вже в далекому 2010 році. І якщо раніше це були дрібні турніри міського або обласного значення, то дуже швидко вони переформатувалися у всеукраїнські змагання, а з 2017 року і зовсім отримали статус офіційного чемпіонату країни ».

Як і в минулому році, жіночий чемпіонат України з пляжного футболу пройде в той же уїк-енд, в який в Одесі відбудеться розіграш Суперкубка України з футболу («Шахтар» Донецьк – «Динамо» Київ), а саме – 27-28 липня.

Набір команд офіційно оголошується відкритим. Подати заявку на участь в змаганнях можна за телефонами: 097-906-28-93, 093-368-23-53.
Переможці чемпіонату України:
2018 – 5G (Київ)
2017 – Пантери (Умань)