Міжсезоння. У Кривому Розі пройшов благодійний футбольний турнір

196
Міжсезоння. У Кривому Розі пройшов благодійний футбольний турнір

«Шлях до перемоги». У Кривому Розі завершився благодійний футбольний турнір «Аврора Charity Cup».

За кубок змагалися чотири жіночі команди – криворізький «Кривбас», рівненський «Верес», житомирське «Полісся» та ЖФК «Маріуполь». Турнір проходив в одне коло та складався із трьох турів. Але метою цих спортивних змагань стали не стільки нагороди, скільки допомога Збройним Силам України. На відкриття турніру завітали й кореспонденти Першого Міського телеканал, які більше розкажуть – як саме футбольна спільнота наближає перемогу України.

Репортаж Перший Міський телеканал

Турнір у Кривому Розі.

  • 25.02 – Кривбас (Кривий Ріг) – Маріуполь (Донецька обл.) – 7:0
  • 25.02 – Верес (Рівне) – Полісся (Житомир) – 2:1
  • 26.02 – Верес (Рівне) – Маріуполь (Донецька обл.) – 2:0
  • 26.02 – Кривбас (Кривий Ріг) – Полісся (Житомир) – 7:0
  • 27.02 – Маріуполь (Донецька обл.) – Полісся (Житомир) – 4:0
  • 27.02 – Кривбас (Кривий Ріг) – Верес (Рівне) – 6:0

Нагороду найкращої гравчині «Аврора Cup – Шлях до Перемоги 2023» отримала Даяна Семків. Каріна Твардовська з «Маріуполя» була визнана найкращою молодою гравчинею, Вікторія Калінчук (ЖФК «Полісся) стала голкіперкою №1 турніру, а Олена Руда з «Вереса» здобула відповідну відзнаку серед тренерів.


28 лютого на стадіоні «Спарта» у Кривому Розі пройшов благодійний жіночий футбольний турнір «Аврора Cup – Шлях до Перемоги 2023». Після церемонії нагородження у завершальній грі зійшлися на футбольному полі символічні зіркові збірні на чолі з президентами футбольних клубів: Костянтином Караманцем (ФК «Кривбас) та Іваном Надєїним (ФК «Верес»). Складались команди із футболісток, футболістів, зірок телебачення, Тік-Току та навіть боксерів. У напруженому двобої гору взяла «Караманіц-ТЕАМ» з рахунком 4:2. Як проходив завершальний зірковий матч, дивіться без коментарів.