Міжсезоння. «Житлобуд-1» – огляд восьмого дня збору

527
Апанащенко - Овдійчук _ Житлобуд-1, жіночий футбол
Фото - Сергій Татьков

Липень місяць по праву вважається найгарячішим періодом, і не тільки із-за погодних умов, а в першу чергу через насичені тренувальні будні футбольних клубів. 

Період міжсезоння у жіночому футболі розпочався ще 24 червня. Саме в цей день вийшов з короткочасної відпустки чемпіон країни – харківський “Житлобуд-1”, які готуються одночасно і до матчів чемпіонату, і до старту в жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА. Після відпустки не обійшлося і без кадрових втрат. Колектив подякував за роботу чотирьом гравцях: сестрам Надії та Любов Куніним, Ірині Саніній та Софії Соломасі.

Окрім календаря Чемпіонату України, харківський колектив дізнався суперника в Лізі Чемпіонів. “Житлобуд-1” потрапив до 10 групи 1-го кваліфікаційного етапу. Українки зіграють з чемпіоном Болгарії – “НСА” Софія. У іншому півфінальному матчі зіграють колективи РФШ (Латвія) та Помур’є (Словенія). Матчі відбудуться 18 та 21 серпня в Словенії.

А ось національний чемпіонат підопічні Валентини Котик розпочнуть матчем з уманськими “Пантерами”.
1 тур – базовий день 31 липня 2021
Житлобуд-1 – Пантери
2 тур – базовий день 07 серпня 2021
Житлобуд-1 – Житлобуд-2

06 липня: спекотний тиждень змінився на бажану прохолоду. Не зважаючи на короткочасні дощи харків’янки продовжують готуватися. Як пройшов 8-й день зборів та коментарі тренера з фізпідготовки Дмитра Пономаренко, дивіться в щоденнику клубу.