Міжсезоння (зима 2023) – час для товариських поєдинків. Результати та анонси

3262
Міжсезоння - час для товариських поєдинків. Результати та анонси

Триває підготовка жіночих футбольних клубів до старту весняної частини сезону 2022/2023 у Вищій та Першій лігах. 

Під час міжсезонних зборів клуби підвищують свою майстерність не тільки в тренувальних заняттях, а також в ігровій діяльності.

Старт другого етапу сезону у Вищій лізі заплановано на 11-12 березня, а ось клуби Першої ліги відновлять свої поєдинки 23 квітня 2023 року.

Нагадуємо, що клуби Вищої та Першої ліг, які планують проводити міжнародні товариські матчі або контрольні поєдинки між іншими українськими жіночими клубами, зобов’язані за 5 днів до початку матчу повідомити про це Відділ (на електронну адресу women@uaf.ua).

До вашої уваги інформація, щодо товариських матчів жіночих клубів у зимове міжсезоння (оновлюється):

Анонси матчів

  • 06.03 – Колос (Ковалівка) – Ладомир (Володимир) – 9:0
  • 08.03 – Верес (Рівне) – Ладомир (Володимир) – 0:7

Результати матчів

⇒ 21.01 – Динамо (Київ) – Полісся (Житомир) – 3:1

⇒ 24.01 – Пантери (Умань) – ДЮСШ №1 юнаки (Умань) – 3:3
⇒ 26.01 – Пантери (Умань) – ДЮСШ №1 юнаки (Умань) – 2:2
⇒ 27.01 – Динамо (Київ) – Ворскла (Полтава) – 1:4
⇒ 28.01 – Пантери (Умань) – ДЮСШ №1 юнаки (Умань) – 5:2
⇒ 30.01 – Кривбас (Кривий Ріг) – Кривбас U-19 (Кривий Ріг) – 4:2
⇒ 03.02 – Динамо (Київ) – Ворскла (Полтава) – 1:4
⇒ 09.02 – Динамо (Київ) – Атекс (Київ) – 9:1
⇒ 11.02 – Маріуполь (Донецька обл.) – Полісся (Житомир) – 4:1
⇒ 12.02 – Колос (Ковалівка) – Пантери (Умань) – 6:0
⇒ 15.02 (Туреччина). Ворскла (Полтава) – Вільдб’єрґ (Данія) – 2:0
⇒ 17.02 – Шахтар (Донецьк) – Маріуполь (Донецька обл.) – 8:1
⇒ 17.02 – Динамо (Київ) – Колос (Ковалівка) – 1:2
⇒ 18.02 (Туреччина). Ворскла (Полтава) – Кіл Хемне (Норвегія) – 3:1
⇒ 18.02 – Дніпро-1 (Дніпро) – Дніпро-1 U-15 юнаки (Дніпро) – 0:3
⇒ 18.02 – Кривбас (Кривий Ріг) – Кривбас U-15 юнаки (Кривий Ріг) – 1:4
⇒ 21.02 – ЕМС-Поділля (Вінниця) – Ладомир (Володимир) – 1:1
⇒ 22.02 – Верес (Рівне) – Ладомир (Володимир) – 1:3
⇒ 18.02 – Дніпро-1 (Дніпро) – Дніпро-1 U-15 юнаки (Дніпро) – 1:4
⇒ 23.02 – ЕМС-Поділля (Вінниця) – Верес (Рівне) – 4:1
⇒ 23.02 (Туреччина). Ворскла (Полтава) – Колботн (Норвегія) – 2:1
⇒ 23.02 – Атекс (Київ) – Ладомир (Володимир) – 0:2
⇒ 24.02 – Колос (Ковалівка) – Динамо-2 (Київ) – 4:1
⇒ 24.02 – Динамо (Київ) – Шахтар (Донецьк) – 2:2
⇒ 25.02 – Кривбас (Кривий Ріг) – Маріуполь (Донецька обл.) – 7:0
⇒ 25.02 – Верес (Рівне) – Полісся (Житомир) – 2:1
⇒ 26.02 – Верес (Рівне) – Маріуполь (Донецька обл.) – 2:0
⇒ 26.02 – Кривбас (Кривий Ріг) – Полісся (Житомир) – 7:0
⇒ 18.02 – Дніпро-1 (Дніпро) – Дніпро-1 юнаки (Дніпро) – 3:2
⇒ 26.02 (Туреччина). Ворскла (Полтава) – Супер Нова (Латвія) – 13:1
⇒ 27.02 – Маріуполь (Донецька обл.) – Полісся (Житомир) – 4:0
⇒ 27.02 – Кривбас (Кривий Ріг) – Верес (Рівне) – 6:0
⇒ 28.02 (Польща). Пантери (Умань) – Скра (Ченстохова) – 2:0
⇒ 28.02 (Туреччина). Ворскла (Полтава) – Кеге (Данія) – 0:1
⇒ 01.03 – Дніпро-1 (Дніпро) – МДЮСШ юнаки (Дніпро) – 2:0
⇒ 02.03 (Туреччина). Ворскла (Полтава) – Спартак Миява (Словаччина) – 4:1
⇒ 03.03 – Динамо (Київ) – Маріуполь (Донецька обл.) – 4:0