Міжсезоння (зима 2024) – результати та анонси товариських поєдинків

3836
Міжсезоння. Зима, Жіночий футбол

Триває підготовка жіночих футбольних клубів до старту весняної частини сезону 2023/2024 у Вищій та Першій лігах. 

Під час міжсезонних зборів клуби підвищують свою майстерність не тільки в тренувальних заняттях, а також в ігровій діяльності.

Старт другого етапу сезону у Вищій лізі заплановано на 20 березня, а ось клуби Першої ліги відновлять свої поєдинки 07 квітня 2024 року.

Нагадуємо, що клуби Вищої та Першої ліг, які планують проводити міжнародні товариські матчі або контрольні поєдинки між іншими українськими жіночими клубами, зобов’язані за 5 днів до початку матчу повідомити про це Відділ (на електронну адресу women@uaf.ua).

До вашої уваги інформація, щодо товариських матчів жіночих клубів у зимове міжсезоння (оновлюється):

Анонси матчів


Результати матчів

  • 26.01 – Ворскла (Полтава) – Оболонь (Київ) – 7:0
  • 27.01 – Житлобуд-1 (Харків) – Шахтар (Донецьк) – 1:0
  • 27.01 – Ворскла (Полтава) – Оболонь (Київ) – 8:0
  • 27.01 – Кривбас (Кривий Ріг) – Кривбас U14 юнаки (Кривий Ріг) – 1:1
  • 30.01 – Поділ (Київ) – Полісся (Житомир) – 2:3
  • 03.02 – Пантери (Умань) – Зоря-ДЮСШ1 U15 юнаки (Умань) – 2:0
  • 03.02 – Шахтар (Донецьк) – Оболонь (Київ) – 6:1
  • 03.02 – Егер (Угорщина) – Минай (Закарпаття) – 4:3
  • 03.02 – Колос (Ковалівка) – Ворскла (Полтава) – 0:4
  • 04.02 – Колос (Ковалівка) – Ворскла (Полтава) – 0:1
  • 07.02 – Минай (Закарпаття) – Житлобуд-1 (Харків) – 1:5
  • 08.02 – Кривбас (Кривий Ріг) – Молодь U16 юнаки (Полтава) – 0:0
  • 09.02 – Дніпро-1 (Дніпро) – Ворскла (Полтава) – 0:8
  • 10.02 – Пантери (Умань) – Зоря-ДЮСШ1 U15 юнаки (Умань) – 1:0
  • 10.02 – Колос (Ковалівка) – Оболонь (Київ) – 4:0
  • 10.02 – Шахтар (Донецьк) – Атекс (Київ) – 11:0
  • 10.02 – Житлобуд-1 (Харків) – Минай (Закарпаття) – 5:0
  • 11.02 – ДЮСШ Поділ (Київ) – Оболонь (Київ) – 6:1
  • 12.02 – Cістерс (Одеса) – ДЮСШ-11 юнаки (Одеса) – 3:2
  • 13.02 – ЕМС-Поділля (Вінниця) – Пантери (Умань) – 2:0
  • 13.02 – Дніпро-1 (Дніпро) – Кривбас (Кривий Ріг) – 0:1
  • 14.02 – Житлобуд-1 (Харків) – Ворскла (Полтава) – 0:1
  • 15.02 – Cістерс (Одеса) – Пальміра юнаки (Одеса) – 2:3
  • 17.02 – Маріуполь (Донецька обл.) – Шахтар (Донецьк) – 0:5
  • 17.02 – Оболонь (Київ) – Динамо (Київ) – 0:2
  • 17.02 – ЕМС-Поділля (Вінниця) – Колос (Ковалівка) – 0:5
  • 17.02 – Атекс (Київ) – ДЮСШ Поділ (Київ) – 1:6
  • 18.02 – Верес (Рівне) – Ладомир (Володимир) – 1:1
  • 19.02 – Пантери (Умань) – Зоря-ДЮСШ1 U15 юнаки (Умань) – 2:2
  • 22.02 – Пантери (Умань) – Зоря-ДЮСШ1 U15 юнаки (Умань) – 3:5
  • 23.02 – Динамо (Київ) – Шахтар (Донецьк) – 1:2
  • 25.02 – Оболонь (Київ) – Атекс (Київ) – 7:2
  • 25.02 – Спартак (Ньїредьгаза, Угорщина) – Минай (Закарпаття) – 4:4
  • 26.02 – Маріуполь (Донецька обл.) – Ладомир (Володимир) – 0:4
  • 26.02 – Cістерс (Одеса) – Чорноморець 2018 юнаки – 2:1
  • 27.02 – ЕМС-Поділля (Вінниця) – Кривбас (Кривий Ріг) – 3:3
  • 27.02 – Динамо (Київ) – Поділ (Київ) – 1:5
  • 28.02 – Колос (Ковалівка) – Ладомир (Володимир) – 0:0
  • 28.02 – Атекс (Київ) – Маріуполь (Донецька об.) – 0:4
  • 29.02 – Оболонь (Київ) – Ладомир (Володимир) – 0:2
  • 01.03 – ДЮСШ Поділ (Київ) – Маріуполь (Донецька обл.) – 0:3
  • 01.03 – Атекс (Київ) – Динамо (Київ) – 3:1
  • 02.03 – Житлобуд-1 (Харків) – Оболонь (Київ) – 2:0
  • 02.03 – Динамо (Київ) – Колос (Ковалівка) – 2:1
  • 03.03 – Шахтар (Донецьк) – ДЮСШ Поділ (Київ) – 4:0
  • 05.03 – ЕМС-Поділля (Вінниця) – Cістерс (Одеса) – 0:3
  • 05.03 – Полісся (Житомир) – Ладомир (Володимир) – 2:2
  • 06.03 – Ладомир (Володимир) – Cістерс (Одеса) – 1:4
  • 06.03 – ЕМС-Поділля (Вінниця) – Полісся (Житомир) – 7:0
  • 07.03 – Полісся (Житомир) – Сістерс (Одеса) – 0:5
  • 07.03 – ЕМС-Поділля (Вінниця) – Ладомир (Володимир) – 1:4
  • 07.03 – Оболонь (Київ) – Маріуполь (Донецька обл.) – 1:1
  • 07.03 – Кривбас (Кривий Ріг) – Молодь U16 юнаки (Полтава) – 1:3
  • 09.03 – Житлобуд-1 (Харків) – Динамо (Київ) – 5:1
  • хх.03 – Динамо (Київ) – Маріуполь (Донецька обл.) – 0:3 ТР
  • 09.03 – Шахтар (Донецьк) – Маріуполь (Донецька обл.) – 5:0
  • 10.03 – Надбужжя (Буськ) – Рух (Львів) – 1:1
  • 11.03 – Кривбас (Кривий Ріг) – Кривбас U15 юнаки (Кривий Ріг) – 0:3
  • 13.03 – Житлобуд-1 (Харків) – Оболонь (Київ) – 6:0