Національна жіноча збірна | Підготовка до матчу з Естонією

242

3 квітня в польському містечку Сувалки розпочався навчально-тренувальний збір національної жіночої збірної України, під час якого підопічні Луїса Кортеса поєднували тренування з теоретичними заняттями.

9 квітня збірна вирушила до Естонії, де проведе контрольний поєдинок. Матч Естонія — Україна відбудеться за підтримки Естонської футбольної асоціації 11 квітня в Таллінні на місцевому стадіоні «Спортленд-Арена» (початок — о 19.00) та стане першим поєдинком синьо-жовтих на етапі підготовки до офіційних ігор Ліги націй.

«Настрій позитивний, команда весело приймає всі тренування. Дивилися поєдинок Естонії з Мальтою, очікуємо на дуже важкий матч. Але збірна України також показуватиме свою гру. Під час підготовки в Польщі було важко в перші два дні, тому що випав сніг, поле було непідготовлене, слизьке. Зараз команда вже перебралася до Таллінна, де добре підготується та вийде на поєдинок із гарним настроєм», — сказала Надія Куніна.

«Розбирали естонську команду, тренерський штаб надав нам усю інформацію. Найбільш складними для нас очікуються стандарти естонок. Але, думаю, ми будемо нав’язувати свою гру, тому суперницям буде важче», — зазначила Дар’я Апанащенко.

Творчий вечір: вітання іменинників та виступ новачків національної команди.