Надія Чайка: «Незабаром львівський клуб може припинити існування»

1291
Надія Чайка «Незабаром львівський клуб може припинити існування»

Жіноча команда “Карпати” може припинити своє існування через фінансові проблеми.

На цей час команда займає 9-е місце з 11 в Вищої ліги України. Однак, вже найближчим часом команда може припинити своє існування, оскільки не отримує фінансової підтримки через, що не може проводити тренування.

Футбольна жіноча команда “Карпати” незабаром може припинити своє існування. Так, у пресслужбі футбольного клубу поділились інформацією про те, що зараз клуб переживає не найкращі часи й знаходиться на межі зникнення. Причиною проблем та скрутного становища у жіночих “Карпатах” є відсутність фінансової підтримки.

Сюжет «РЕАЛЬНИЙ ФУТБОЛ» | СЕЗОН 6, ЕПІЗОД #17 27.09.2021

Жіноча команда “Карпати” почала виступи у Вищій лізі сезону 2021/2022, як окремий жіночий клуб та через відсутність фінансової підтримки все йде до того, що незабаром львівський клуб припинить існування, – йдеться у повідомленні клубу.

Так, команда вже 7 днів не проводить тренування, оскільки у клубу немає коштів для оплати оренди поля на СКА. Все це призводить до неминучого руйнування, а жіноча команда “Карпат” перебуває на межі зникнення.

Раніше команда зареєструвала нову юридичну особу ТОВ ПЖФК “Карпати”, яке належить двом футболісткам львів’ян — Надії Чайці та Надії Стець.

ПравдаТУТ Львів