Наталія Зінченко – про позитивний кінець сезону і завершення роботи у Ворсклі

556
Наталія Зінченко, Ворскла

Наталія Зінченко завершила співпрацю з ФК “Ворскла” – разом із нею команда двічі поспіль вигравала чемпіонат і Кубок. 

“Кінець сезону і кінець моєї праці в цьому клубі. Я хочу подякувати всім дівчатам, що зробили для мене такий подарунок в цій грі (проти “Металіста 1925” 1:0 – прим.). Я просила, щоб мені було так легше уходити, щоб сьогодні були емоції. Обидві команди показали класний футбол. Ми з ними постійно грали у красивий футбол і сьогодні це вийшло. Я дуже дякую дівчатам.

Прийшов час мені їх відпускати і трошки відпочити. Хочу подякувати всім вболівальникам полтавської “Ворскли”, всім тим, хто підтримував мене і у складну хвилину, і в радісну. Ви були поруч, вас мало, але ви були поруч. Хочу подякувати моєму тренерському штабу. Олександр Михайлович Митько був зі мною із самого початку і до кінця. Хочу подякувати, що він був поруч завжди. Всім людям клубу теж дякую. Вони як родина нас прийняли тут. Це були дуже класні два роки.

Я хочу тільки побажати удачі команді та керівництву. Головна подяка – це нашим хлопцям та дівчатам ЗСУ. Дякую, що ви повернули нас у футбол два роки тому. Ми не можемо вам допомогти, тільки цими перемогами та емоціями. Ми вас чекаємо, повертайтесь живими. Слава України”!, – сказала Наталія.

Зазначимо, що Зінченко розпочала співпрацю з “Житлобудом-2” (Харків) у 2013 році, а після реорганізації була головною тренеркою ЖФК “Ворскла” (Полтава). За цей час команда під її керівництвом стала 5-разовим чемпіоном України та 4-разовим володарем Кубка України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений FC Vorskla Poltava Women (@fcvp.women)