Наталія Зінченко: «Завдання залишається незмінним — перемагати!»

603
WEURO2022, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Чемпіонат Європи, Зінченко Наталія, жіночий футбол, зинченко наталья

Найближчим часом на жіночу збірну України знову чекають спарені матчі відбору чемпіонату Європи 2022 року. Цього разу наші футболістки спочатку, 23 жовтня, зіграють удома з головними конкурентками, ірландками, а за чотири дні проведуть виїзний поєдинок із гречанками.

— Для підготовки до матчу з британками ми збираємося в Києві 19 жовтня, — сказала головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Будемо дислокуватися у «Президент-готелі», а тренуватися на НТК ім. В. Баннікова, що знаходиться неподалік. Порівняно з попередніми поєдинками, із чорногорками та гречанками, у збірній України сталася лише одна заміна: травмувалася Роксолана Кравчук, і до заявки включено її одноклубницю Тетяну Тріль(Полюхович). Повертається і Натія Панцулая, що пропускала домашній поєдинок із Грецією через дискваліфікацію.

— Якою оперативною інформацією про суперниць з Ірландії та Греції ви володієте?

— Якщо відверто, то зараз усю увагу прикуто до найближчого протистояння — з ірландками, а про гречанок ми будемо думати вже потім. Отже, у нас є відеозаписи останніх матчів суперника, також я знаю, що перед від’їздом до Києва на збір викликано 30 футболісток, чимало з яких виступає за кордоном.

Ірландки справляють враження своїми антропометричними даними, не випадково їхній козир — домашні заготовки під час розіграшу стандартних положень, де вони добре почуваються в боротьбі за верхові м’ячі. Але я переконана, що під час підготовки нам пощастить визначитися й зі слабкими місцями цієї збірної.

— Після попередніх офіційних матчів наші футболістки були забезпечені ігровою практикою?

— Так, ті, хто виступає в чемпіонаті України, узяли участь у поєдинках трьох турів, стільки ж зіграли й ті мої підопічні, що захищають кольори клубів із Білорусі та Франції.

— Матч з Ірландією, що відбудеться на «Оболонь-Арені» 23 жовтня, мав розпочатися о 18.30, але потім стало відомо, що стартовий свисток арбітра пролунає на півгодини пізніше…

— Таким було прохання телевізійників, які відповідають за трансляцію поєдинку. Але — принаймні для збірної України — це не має суттєвого значення. Наше завдання залишається незмінним — перемагати! В іншому випадку про продовження боротьби за путівку до фінальної частини Євро доведеться забути…