Натія Панцулая: «Ми граємо не лише для себе, а для України, для людей»

563
Натія Панцулая, Natiia Pantsulaia, МиЗбірна, УАФ, ALG SPOR, збірна України, жіночий футбол, женский футбол

Гравчиня жіночої збірної України назвала головну мотивацію команди у матчах відбору КС 2023 (ВІДЕО)

Гравчиня жіночої збірної України Натія Панцулая в ексклюзивному коментарі для Футбол NEWS поділилася своїми думками перед важливими матчами відбору Кубку світу 2023 проти Шотландії та Угорщини.

– Наш тренер, звичайно, великий професіонал, тому він завжди підтримував нас, був з нами на зв’язку. Він завжди цікавився, в якому ми фізичному та моральному стані, чи потрібна нам якась допомога, був відкритий до нас і ми відчували його підтримку.

Думаю, на сьогодні усі суперники є досить складними, тому що рівень футболу росте і прохідних команд не буває. Тож усі команди складні, якою б не була наша група. На сьогодні ми ще нікого не розбирали, тому що в нас є свої завдання, ми корегуємо якісь тактичні моменти, будуємо свою гру. Я так розумію, що тренер хоче вивести наш фізичний стан на однаковий рівень, адже чемпіонати закінчилися в різні періоди. Гадаю, для розбору ще буде час.

Ігри збірної завжди були важливими, і це була велика мотивація. В таких іграх завжди хочеться і потрібно вигравати. Але сьогодні мотивації набагато більше, тому що кожна перемога – це як пазл до нашої цілої перемоги. Тому я вважаю, що ми граємо не лише для себе, а для країни, для людей. Хотілося б хоча б на декілька хвилин подарувати усмішку нашим людям в Україні, – сказала Панцулая.

Зазначимо, що матч між жіночими збірними України та Шотландії відбудеться 24 червня, а зустріч проти Угорщини заплановано на 28 червня. Обидва матчі пройдуть у м.Ряшів (Польща) на місцевому стадіоні “Сталь”.

Квитки можна придбати за посиланням. Щоб купити квиток, необхідно пройти реєстрацію та авторизуватися в системі.

Також квитки можна буде придбати в день матчів у касах стадіону, які працюватимуть із 18.00 до стартового свистка.