Новорічне привітання від футбольної родини України

189

Футболісти й тренери національної чоловічої, молодіжної, національної жіночої збірних України, знані арбітри та президент УАФ у відеозверненні привітали країну з прийдешнім Новим роком.


2022 – рік найскладніших випробувань для українського футболу. 

Та спільними зусиллями й у тісній співпраці УАФ, УПЛ, ПФЛ та клубів, за підтримки Президента України Володимира Зеленського нам вдалося відродити футбольне життя в нашій державі. Це змагання дорослих і юнацьких команд (U-19) УПЛ, Перша і Друга ліги ПФЛ, Вища і Перша ліга жіночих команд, змагання серед аматорів і Кубок ДЮФЛУ.

В умовах численних ризиків та повітряних тривог, обмежень і загроз, спільними зусиллями функціонерів, клубів, футболістів та всієї футбольної спільноти, ми всі разом зуміли зберегти і продовжити футбольні змагання в Україні.

Футбол, як потужний соціальний інструмент підтримки наших воїнів та всієї держави, дарує найголовніше – емоції та переживання, які підтримують віру в нашу перемогу і процвітання в мирній Україні. А символічні акції із залученням захисників України – почесні для всіх учасників змагань перші удари по м’ячу – нагадують, завдяки кому футбол в Україні живий та продовжує розвиватися.

Ще в травні початок чемпіонатів видавався майже нереальним, а тепер, за підсумками першої частини змагань, вболівальники активно обговорюють перспективи їх команд на другу частину турніру та продовжують підтримувати улюблені клуби. Зрештою, в країні, яка не скорилась окупанту і дає бій ворогу на всіх фронтах, інакше й не могло бути.

Продовжуємо через футбол допомагати Збройним силам України, готуємось до продовження весняної частини змагань і віримо у повну перемогу над ворогом!

Слава Героям! Слава ЗСУ! Слава Україні!

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ (@uafukraine)