Новостворені чемпіонки зі спортивного клубу «Вишневе»

455

01.03.18 


футбол дівчата, спортивний клуб Вишневе, Покотило, Приходько, футбол для жінок, Вишневе, женский футбол, Древляночка
25 лютого у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону “Спартак” м. Коростень відбувся І Відкритий турнір з футболу “Древляночка” серед дівочих команд.

У змаганнях взяли участь 6 команд з Овруча, Коростеня, Черняхівського району, Коростенського району, Вишневого та смт.Черняхів. Колективи були поділені на 2 групи по 3 команди: група А – “ДЮСШ” Овруч, “ДЮСШ” Коростень, “Полісяночка” Селянщина; група Б – “Воля” Горщик, СК “Вишневе”, “ДЮСШ” Черняхів.

“ДЮСШ” Овруч – “ДЮСШ” Коростень – 4:8
“Воля” – СК “Вишневе” – 4:9
“ДЮСШ” Коростень – “Полісяночка” – 1:5
СК “Вишневе” – “ДЮСШ” Черняхів – 6:2
“ДЮСШ” Овруч – “Полісяночка” – 3:6
“Воля” – “ДЮСШ” Черняхів – 4:3

На стадії півфінальних матчів юні футболістки “Полісяночки” здобули перемогу над колективом з Горщика Коростенського району. У іншому матчі 1/2 фіналу спортсменки СК “Вишневе” святкували перемогу у поєдинку з ДЮСШ Коростень.

У підсумку, головні нагороди турніру розіграли колективи з Житомирщини та Київщини. Цікава боротьба та завзята гра команд подарувала вболівальникам аж 10 голів у фінальному матчі. 6:4 і дебютні золоті нагороди І Відкритого турніру з футболу «Древляночка» здобули футболістки новоствореної команди комунального підприємства “Спортивний клуб “Вишневе”.
футбол дівчата, спортивний клуб Вишневе, Покотило, Приходько, футбол для жінок, Вишневе, женский футбол, Древляночка
©2018 / www.womensfootball.com.ua