Новини збірної України: результати тестів COVID-19 та шлях до Аланії

1104
жіночий футбол, женский футбол, жіноча збірна України, футбол жінки, УАФ, Наталія Зінченко, Nataliia Zinchenko, women's national team Ukraine, Turkish Women's Cup

15 лютого Національна жіноча збірна України прибула до Туреччини на перший навчально-тренувальний збір у 2021 році. 

О 9:50 ранку за київським часом, футболістки, тренерсько-адміністративний та медичний штаб збірної України мали вилетіти з аеропорту “Бориспіль” транзитом через Стамбул до Анталії. Але через несприятливі погодні умови початковий рейс було затримано, другий – перенесено і подорож, яка мала завершитися близько четвертої вечора, розтягнулася до опівночі. Та, незважаючи на труднощі, делегація приземлилася в міжнародному аеропорту Анталії, звідки на автобусі вже відправилася до готелю, який розташований в передмісті Аланії.

Перед вильотом у складі жіночої збірної відбулися певні зміни. ПЛР-тести, які напередодні збору команди було взято у гравців та персоналу жіночої збірної України, виявили наявність COVID-19 ще у двох гравчинь національної команди — Ірини Саніної та Любов Шматко. Нагадаємо, що перед цим позитивний результат тесту завадив прибути на збір Надії Куніній.

Таким чином, головний тренер національної жіночої збірної України Наталія Зінченко в останній момент вирішила дати шанс дебютантці головної команди країни: 19-річній півзахисниці Ірині КОТЯШ, яка свого часу пройшла шлях основного гравця у дівочих та молодіжних збірних WU17 та WU19.

Під час навчально-тренувального збору, який відбудеться в період з 15 до 24 лютого 2021 року у “синьо-жовтих” заплановано проведення двох міжнародних матчів проти національних жіночих збірних Сербії та Індії.

За новинами та подіями в житті національної жіночої збірної України на зборах в Туреччині усі вболівальники можуть додатково стежити у соціальних мережах фейсбук та інстаграм (@uafwomen).

жіночий футбол, женский футбол, жіноча збірна України, футбол жінки, УАФ, Наталія Зінченко, Nataliia Zinchenko, women's national team Ukraine