Огляд матчу. 16-й тур 18/19: ПФК «Львів» – «Єдність-ШВСМ» – 4:2

359
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Єдність, ФК Львів, женский футбол, Львів-Янтарочка, Плиски, чемпіонат жінки, ШВСМ, ЖФК, Єдність-ШВСМ
(Інформаційна служба ПФК «Львів»): Жіноча команда професійного футбольного клубу «Львів» на два пропущені м’ячі від «Єдності-ШВСМ» з Плисок відповіла чотирма голами у матчі 16-го туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги.

«Синьо-золоті левиці» відчайдушно змагаються за бронзові нагороди жіночої першості сезону 2018/2019 років, однак у боротьбі за заповітне третє місце команда Сергія Сапронова на три очки відставала перед звітною грою від «Восходу» з Херсонщини. Оскільки «південки» не залишили камінь на камені від дніпровської «Злагоди-Дніпра», забивши вісім м’ячів без відповіді, львів’янкам конче необхідно було набирати три очки у домашній зустрічі з «Єдністю-ШВСМ».

Але старт поєдинку видався не таким райдужним, як того хотіли «містянки». Вже на 11-й хвилині «Львів» пропустив. Вороніна після подачі кутового скористалася плутаниною у захисті господарок і відправила м’яча у сітку воріт.

Звичайно, підопічних Сапронова зовсім не влаштовував такий перебіг подій. Тим більше, що у Добротворі львівська команда ще не зазнавала невдач цього сезону. І вболівальники дочекалися відновлення статус-кво на 28-й хвилині, коли Петрик після подачі Перейри зі штрафного з другої спроби вгатила «сферу» точно у ціль.

Справжній футбольний шедевр створила невдовзі Яруш, яка сміливо пройшла по центру метрів 30 і невідпорним ударом з-за меж штрафного майданчика вразила праву «дев’ятку»!

Здавалося, що команди так і підуть на відпочинок за рахунку 2:1, однак невимушена помилка позаду перетворилася у фол у штрафному та пенальті у ворота Славич. Ірина вгадала напрям польоту м’яча після удару Скидан з «точки», проте відбити цей удар не зуміла.

На другий тайм львів’янки вийшли заведеними та досить швидко й справедливо втілили свою агресію у забитий м’яч. Не минуло й 30 секунд після відновлення гри, як Амброзіо потужним ударом струсонула стійку, а у продовженні цієї атаки Каміла результативно відгукнулася на прострільну передачу Петрик з лівого флангу.

Футболістки «Єдності-ШВСМ» ніби не розраховували на такий початок другого тайму і виглядали дещо розгубленими, через що ледве не поплатилися. Араужо запресингувала воротаря і вже бачила шкіряного у сітці, але в останню мить захиснику вдалося врятувати ситуацію і вибити його з лінії воріт!

Все же «Львів» був сильнішим у цій зустрічі, і підтвердженням цього стало четверте взяття воріт суперниць. «Стандарт» «синьо-золотиць левиць» наприкінці гри вилився у другий забитий м’яч Петрик.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 – 16 тур
19 травня 2019 – м. Добротвір, ст. «Енергетик»
ПФК «Львів» (Львів) – «Єдність-ШВСМ» (Плиски) – 4:2 (2:2)
Голи: Петрик (28, 88), Яруш (37), Амброзіо (47) – Вороніна (11), Скидан (45, пен)

«Львів»: Славич – Лукач, Ольховська (к), Головко, Гриценок (Куп’як, 70), Петрик, Яруш, Перейра, Галан, Араужо (Рібейро, 75), Амброзіо (Олівейра, 84)
Тренер: Сергій САПРОНОВ

«Єдність-ШВСМ»: Герасимчук – Козуб, Орлова, Вороніна, Давиденко (Кравченко 80), Бочковська, Лашко, Скидан, Семенюк (Мазурова, 84), Вегерич (к), Маліновська
Тренер: Володимир КУЛИК

Арбітри – Інна Вакулко (Рівненська обл.) – Анастасія Волощук (Чернівецька обл.), Ірина Рачинська (Чернівці) – Сергій Валенко (Львів)
Спостерігач арбітражу – Ярослав Боднар (Тернопіль)

Попередження: Перейра 72 – Бочковська 90+2