Оголошено склад збірної України WU-17 для участі у Чемпіонаті Європи 22/23

1098
Ukraine_UAF_ team WU17_ WU19 _ WA

Головний тренер дівочої збірної України WU-17 Сергій Сапронов оприлюднив список із 20-х гравців, які викликані на навчально-тренувальний збір з подальшою участю у другому етапі Чемпіонату Європи УЄФА 2022/2023 рр.

Нагадаємо, що у грудні 2022 року відбулося жеребкування другого раунду ЄВРО-2023 серед дівчат до 17 років (2006-2007 років народження). 

За підсумками жеребкування підопічні Сергія Сапронова потрапили до Ліги В групи 6, де зустрінуться з однолітками збірних Болгарії та Латвії.

Турнір у нашій групі відбудеться в Болгарії. В період із 25-го лютого по 08 березня українська делегація вирушить до м. Слівен для участі у навчально-тренувальному зборі та матчах євровідбору.

Відмітимо, що завдяки підтримці Болгарського футбольного союзу, українська команда розпочне свій збір одразу на території Болгарії.


Усі матчі наша збірна проведе в болгарському місті Слівен / час київський:
Розклад матчів: 

03.03 – Болгарія – УКРАЇНА– 14:30 / стадіон Хаджи Димитир

06.03 – УКРАЇНА – Латвія – 14:30 / стадіон Хаджи Димитир

09.03 – Болгарія – Латвія – 14:30 / стадіон Хаджи Димитир


До вашої уваги список гравців дівочої збірної України WU17

Світлана Снігур («Верес» Рівне),
Уляна Соловйова («Дніпро-1», Дніпро),

Даріна Краснобородько («Колос» Ковалівка),
Вікторія Шевцова («Динамо» Київ),
Діана Боровська («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Лідія Заборовець («Шахтар» Донецьк),
Марія Ігнатенко («Ладомир» Володимир),
Маргарита Медведь («Юність» Чернігів),
Софія Вершняк («Юність» Чернігів),
Руслана Алієва («Віпкінген», Швейцарія),

Тетяна Кадира («Колос» Ковалівка),
Анастасія Астахова («Шахтар» Донецьк),
Анастасія Стахнюк («Юність» Чернігів),
Анастасія Жигадло («Динамо» Київ),
Олеся Носко («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Катерина Юзва («Рух» Львів),
Аміліна Тарсукова (ХФКСП Харків),

Олена Марценюк («ЕМС-Поділля» Вінниця),
Марина Птицина («Вольфсбург», Німеччина),
Ілона Новосельська («Дніпро-1» Дніпро)

WU-17 збірна України дізналася суперників у другому раунді відбору Євро-2023

Команди в Лізі В у шести групах (дві — по чотири учасники, чотири — по три) боротимуться за путівки до першого раунду Ліги А наступного розіграшу. Їх отримають переможці груп, а також найкраща друга команда.

Ліга В

Група В1: Греція, Фарерські о-ви, Литва, Молдова.
Група В2: Боснія і Герцеговина, Казахстан, Азербайджан, Чорногорія.
Група В3: Шотландія, Ізраїль, Грузія.
Група В4: Ісландія, Люксембург, Албанія.
Група В5: Північна Ірландія, Туреччина, Вірменія.
Група В6: УКРАЇНА, Латвія, Болгарія.