Ольга Бойченко та Ія Андрущак завершують виступи за збірну України

1701
Ольга Бойченко, Ія Андрущак, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Ольга Бойченко, Ія Андрущак, жіночий футбол

13 квітня 2021 року завершився черговий євровідбір для національної жіночої збірної України. 

Головна команда країни, після семирічної паузи, знову зуміла вийти до раунду плей-офф ЄВРО, але пробитися на головний футбольний форум нашим дівчатам все ж не вдалося.

Одразу після поєдинку у Белфасті дві гравчині “синьо-жовтих” – Ія АНДРУЩАК та Ольга БОЙЧЕНКО оголосили про завершення виступів за національну збірну України.

За свою історію легенди українського жіночого футболу зіграли у складі головної команди України більше 55 матчів:

  • Ія АНДРУЩАК (34 роки) свій дебютний поєдинок провела 24 жовтня 2010 року, у матчі проти збірної Росії. За цей час зіграла у складі “націоналки” 58 матчів та двічі результативно завершувала атаки збірної. Тричі виводила команду з капітанською пов’язкою.
  • Ольга БОЙЧЕНКО (32 роки) розпочала виступи у складі національної збірної у далекому 2008 році (28 травня), вийшовши на заміну у матчі проти збірної Шотландії.  Останній поєдинок у футболці збірної, який припав на 13 квітня 2021 року, став 60-м ювілейним (від автора – після цього Ольга зіграла ще три матчі за збірну – загалом 63 поєдинки). За цей період Ольга зуміла 14 разів засмутити воротарів-суперниць. Учасниця фінальної стадії ЄВРО-2009.

ДЯКУЄМО ДІВЧАТАМ ЗА ВЕЛИКИЙ ВКЛАД У РОЗВИТОК ЖІНОЧОГО ФУТБОЛУ УКРАЇНИ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ!