Олімпійські ігри Париж-2024: підсумки групового етапу у футболі

490

Визначилися усі учасниці плей-оф Олімпіади-2024 з жіночого футболу: чвертьфінальні пари.

На Олімпійських іграх-2024 з футболу завершився груповий раунд змагань серед жінок. За підсумками восьми матчів середи, 31 липня, у Франції сформувалися чвертьфінальна сітка плейоф.

Перші дві команди, які пробились в 1/4 фіналу стали відомі ще за підсумками другого туру Олімпіади-2024: з групи достроково вийшли США та Іспанія.

Достроково гарантувати собі участь у плейоф могла б і збірна Канади, яка виграла два стартові поєдинки. Однак перед стартом першого туру ФІФА позбавила жіночу збірну Канади шести очок в таблиці після скандалу зі шпигунським дроном.

Хто подолав груповий раунд Олімпіади-2024?

• Перше місце групи А посіла Франція, а друге – Канада. Господарі Олімпіади виграли два матчі, зазнавши поразки лише від канадок, які здобули три перемоги на турнірі, але завершили груповий етап з трьома очками через штраф у шість очок.

• З квартету В до чвертьфіналів пробилися США та Німеччина. Американська команда очолила таблицю, здобувши три перемоги, а Німеччина посіла друге місце з шістьма очками.

• Також максимальну кількість очок здобула Іспанія: завершила груповий етап із загальним рахунком за три матчі 5:1. Другою в квартеті С стала збірна Японії.

• У рейтингу найкращих третіх місць Колумбія, Бразилія та Австралія мали рівність по очках – здобули по одній перемозі, відповідно мали у доробку по три очки. Лідерство та прохід у плейоф серед третіх місць здобула жіноча збірна Колумбії, яка мала найкращу різницю голів (0). Друге місце посіла Бразилія з різницею голів -2. Поза чвертьфіналом опинилась Австралія, яка в Токіо-2020 стала четвертою.

Чвертьфінали Олімпіади-2024

• Субота, 3 серпня. 16:00. США — Японія – MEGOGO
  • Субота, 3 серпня. 18:00. Іспанія — Колумбія – MEGOGO
  • Субота, 3 серпня. 20:00. Канада — Німеччина – MEGOGO
  • Субота, 3 серпня. 22:00. Франція — Бразилія – MEGOGO

Фінал жіночого футбольного турніру на Олімпіаді-2024 заплановано на суботу, 10 серпня, о 18:00 за київським часом.