Оновлений календар матчів Чемпiонату України. Вища ліга 2019-2020

2089
КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЧЕМПIОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД, жіночий футбол, УАФ, женский футбол, Вища ліга

02 липня 2020 року Виконавчий комітет Української асоціації футболу затвердив рішення щодо поновлення Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019/2020 років.

Поновлення змагань у Вищій лізі заплановано на 06 липня, а датою останнього туру визначено 31 липня. За цей проміжок 6 команд (Житлобуд-1, Житлобуд-2, Восход, Маріуполь, Пантери, Ятрань), які офіційно підтвердили участь, зіграють 5 ігрових турів.

Згідно зі змінами Регламенту, які були затверджені Виконкомом УАФ: «Командам, які не поновили участь у Чемпіонаті Вищої ліги у матчах, що залишились, зараховуються технічні поразки (-;+); а командам-суперницям зараховуються перемоги (+;-). Якщо матч мав відбутися між командами, які не поновили свою участь – їм зараховується поразка (-;-).

Оновлений календар матчів:

14 тур – Вища ліга
Пантери    –    Ладомир
+/-
07.07 Восход    –    Житлобуд-2
07.07
06.07 Житлобуд-1    –    Маріуполь
06.07
Єдність    –    Ятрань
3-1
15 тур – Вища ліга
11.07 Житлобуд-2    –    Пантери
11.07
Ладомир    –    ЕМС-Поділля
-/-
Маріуполь    –    Родина
+/-
12.07 Ятрань    –    Житлобуд-1
12.07
16 тур – Вища ліга
ЕМС-Поділля    –    Житлобуд-2
-/+
19.07 Восход    –    Маріуполь
19.07
Родина    –    Ятрань
-/+
Житлобуд-1    –    Єдність
+/-
17 тур – Вища ліга
25.07 Маріуполь    –    Пантери
25.07
Житлобуд-2    –    Ладомир
+/-
Єдність    –    Родина
-/-
25.07 Ятрань    –    Восход
25.07
1 тур – Вища ліга
26.07 Житлобуд-2    –    Житлобуд-1
26.07
18 тур – Вища ліга
ЕМС-Поділля    –    Маріуполь
-/+
31.07 Пантери    –    Ятрань
31.07
Восход    –    Єдність
+/-
Родина    –    Житлобуд-1
-/+
19 тур – Вища ліга
Єдність    –    Пантери
-/+
Ятрань    –    ЕМС-Поділля
+/-
Маріуполь    –    Ладомир
+/-
31.07 Житлобуд-1    –    Восход
31.07
20 тур – Вища ліга
31.07 Житлобуд-2    –    Маріуполь
31.07
Ладомир    –    Ятрань
-/+
ЕМС-Поділля    –    Єдність
-/-
19.07 Пантери    –    Житлобуд-1
19.07
Восход    –    Родина
+/-
21 тур – Вища ліга
Родина    –    Пантери
-/+
Житлобуд-1    –    ЕМС-Поділля
+/-
Єдність    –    Ладомир
-/-
19.07 Ятрань    –    Житлобуд-2
19.07
22 тур – Вища ліга
Житлобуд-2    –    Єдність
+/-
Ладомир    –    Житлобуд-1
-/+
ЕМС-Поділля    –    Родина
-/-
15.07 Пантери    –    Восход
15.07