Останні новини Вищої ліги: дебютанти змагань, відмова «Родини» та зміна назви

1681
жіночий футбол, УАФ, женский футбол, Рішення, останні новини, Вища ліга

Один тиждень залишається до старту нового ювілейного 30-го Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2020-2021 років, який в цьому році відбудеться за нової системи в 2 етапи.
10 серпня у Будинку футболу відбулася церемонія жеребкування календаря змагань, який вже зовсім скоро буде оприлюднений з урахуванням погоджень клубів щодо дат проведення домашніх матчів.

 

Новачки ліги

Згідно з рішення Виконкому вищій дивізіон у цьому році поповнили лідери груп “А” та “Б” Першої ліги 2019/2020 років – “Карпати” Львів та “Спартак-Оріон” Миколаїв, які одразу надали підтвердження про участь.
Також інформуємо, що у новому сезоні колектив з Миколаєва буде виступати, у відповідності до нового статуту, під назвою Миколаївського жіночого футбольного клубу “Ніка”.
Ще одним представником Вищої ліги став колектив з Чернівецької області – “Буковинська Надія” с. Великий Кучурів, який зайняв місце команди “Інвіктус”.

 

11 команд у новому сезоні

21 серпня на адресу УАФ також надійшов лист від клубу “Родина” (Костопіль) – про неможливість взяти участь у новому розіграші Чемпіонату України Вищої ліги.
Відповідно до цього в ювілейному 30-му  Чемпіонаті України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2020-2021 років візьмуть участь 11 клубів:
1. Буковинська Надія, Великий Кучурів (Чернівецька область)
2. Ніка, Миколаїв
3. Пантери, Умань (Черкаська область)
4. Житлобуд-2, Харків
5. Восход, Стара Маячка (Херсонська область)
6. Ятрань, Берестівець (Черкаська область)
7. Ладомир, Володимир-Волинський (Волинська область)
8. вихідний
9. Маріуполь, Маріуполь (Донецька область)
10. Житлобуд-1, Харків
11. Карпати, Львів
12. ЕМС-Поділля, Вінниця
* – команди вказані згідно з номерами при жеребкуванні календаря.

 

Розклад матчів в перших двох турах
1 тур

– Буковинська Надія – ЕМС-Поділля – 31.08
– Ніка – Карпати – 29.08
– Пантери – Житлобуд-1  – 29.08
– Житлобуд-2 – Маріуполь  – 28.08
– Восход – вихідний

– Ятрань – Ладомир  – 30.08

2 тур 

– Буковинська Надія – Ніка – 07.09
– Карпати – Пантери – 07.09
– Житлобуд-1 – Житлобуд-2 – 05.09
– Маріуполь – Восход – 05.09
– Ятрань – вихідний
– ЕМС-Поділля – Ладомир – 07.09

 

Трансляції матчів

Згідно зі змінами до Регламенту: Клуб-господар Вищої ліги зобов’язаний організовувати пряму відео трансляцію «домашніх» матчів чемпіонату у мережі Інтернет (Youtube). При цьому, не пізніше чим за 24 години до початку матчу повідомити Відділ та надати посилання на трансляцію, на електронну адресу ffuwomen@gmail.com. За не проведення онлайн трансляції матчу до клубу застосовуються дисциплінарні санкції.

 

COVID-19

Також, наголошуємо, що всі матчі чемпіонату та кубку України будуть відбуватися за умови обов’язкового дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, встановлених постановою головного державного санітарного лікаря, постановою Кабінету Міністрів України та тимчасовим протоколом УАФ.
Обов’язковою вимогою є проведення ПЛР-тестування всіх членів клубу кожні 14 днів, з метою зменшення ризиків поширення хвороби.