Перехідні матчі 2024: визначилися команди, які зіграють у вищому дивізіоні

1012

Плей-оф жіночого чемпіонату. “Пантери” зберегли місце в еліті, “Верес” вирушив у Першу лігу.

2 1

Аліна Єрофеєва (UA-Футбол):  6 червня відбулися відповідні перехідні матчі за участю жіночих команд. Першу пару плей-оф склали “Минай” і “Пантери”. У першій грі уманчанки впевнено обіграли суперниць – 3:0. Гра-відповідь на Закарпатті пройшла без сюрпризів. Черкаський клуб першим вийшов вперед – на 21-й хвилині рахунок відкрила Іваніце Сантос. Через 10 хвилин підопічні Юрія Деренюка реалізували ще два моменти. Відзначилися Марія Тихонова і Кристина Рошка. Наприкінці зустрічі арбітр поєдинку Анастасія Романюк призначила 11-метровий у ворота “Минаю”. До точки підійшла Оксана Білокур і з її ударом впоралася Крістіна Калинич. Однак пенальті довелося перебивати, оскільки кіпер вийшла завчасно з лінії воріт. З другої спроби Білокур забила, зробивши рахунок 4:0. Господині поля, на жаль, не зуміли переломити хід зустрічі. І навіть рідні стіни не допомогли. У підсумку за сумою двох матчів “Пантери” перемогли 7:0 і зберегли за собою місце у вищій лізі.

Другу путівку розіграли “Оболонь” і “Верес”. У першому матчі суперниці не визначили найсильнішу – 1:1. У другій зустрічі команди розпочали гру обережно і першого голу довелося чекати на 37-й хвилині. Він був на користь рівнянок – відзначилася Анастасія Забитівська. Киянкам вдалося зрівняти рахунок після перерви – свій момент реалізувала Ярина Скіряк. Основний час поєдинку завершився нічиєю на табло та гра перейшла в екстратайми, де все вирішив удар київської команди – на 102-й хвилині Ольга Квач забила переможний м’яч. Таким чином, за сумою двох матчів “Оболонь” виявилася сильнішою 3:2 і пробилася в еліту. “Верес” гратиме в Першій лізі.