Перша ліга 2019/2020. Облік жовтих та червоних карток гравців

28
Перша ліга 2021/2022. Облік жовтих та червоних карток гравців

Згідно Регламенту: показники “FAIR PLAY“ (попередження – 1 бал, вилучення – 3 бали)

Перша ліга 2019/2020. Облік жовтих та червоних карток загалом по команді

#
Клуби
О
1
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
8
1
0
11
2
Колос-Мрія (Махнівка)
Колос-Мрія (Махнівка)
6
0
0
6
3
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
3
1
0
6
4
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
5
0
0
5
5
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
4
0
0
4
6
Луганочка (Луганська обл.)
Луганочка (Луганська обл.)
4
0
0
4
7
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
4
0
0
4
8
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
3
0
0
3
9
Інвіктус (Київ)
Інвіктус (Київ)
1
0
0
1
10
Ніка (Миколаїв)
Ніка (Миколаїв)
1
0
0
1

Перша ліга 2019/2020. Облік жовтих та червоних карток гравців чемпіонату

#
Гравець
О
1
БАРАНОВСЬКА Тетяна Андріївна
БАРАНОВСЬКА Тетяна 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
1
0
4
2
КРИВ'ЯК Мар'яна Василівна
КРИВ'ЯК Мар'яна 
Карпати (Львів)
0
1
0
3
3
ЖУКОВА (ПРОКОПИШИНА) Ірина Леонідівна
ЖУКОВА (ПРОКОПИШИНА) Ірина 
Колос-Мрія (Махнівка)
2
0
0
2
4
МАРКУСЬ (ФІРСОВА) Олександра Андріївна
МАРКУСЬ (ФІРСОВА) Олександра 
Колос-Мрія (Махнівка)
2
0
0
2
5
КОРНІЙЧУК Вікторія Петрівна
КОРНІЙЧУК Вікторія 
Карпати (Львів)
2
0
0
2
6
ГРУБІНКА Маріанна Юріївна
ГРУБІНКА Маріанна
Янтарочка (Новояворівськ)
2
0
0
2
7
БОЯРОВА Наталія Олександрівна
БОЯРОВА Наталія
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
1
0
0
1
8
КРАВЧУК Діана Андріївна
КРАВЧУК Діана 
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
1
0
0
1
9
ЛАКУДАС Ольга Павлівна
ЛАКУДАС Ольга
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
1
0
0
1
10
ПЕТРУШКО Анастасія Вікторівна
ПЕТРУШКО Анастасія 
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
1
0
0
1
11
ВІТЮК Світлана Сергіївна
ВІТЮК Світлана
Колос-Мрія (Махнівка)
1
0
0
1
12
ЖИГАДЛО Галина Вікторівна
ЖИГАДЛО Галина 
Колос-Мрія (Махнівка)
1
0
0
1
13
ДОВГІЙ Анастасія Вікторівна
ДОВГІЙ Анастасія
Карпати (Львів)
1
0
0
1
14
КРИЩИШИН Анна-Марія Володимирівна
КРИЩИШИН Анна-Марія 
Карпати (Львів)
1
0
0
1
15
СЕРКЕЗ Христина Андріївна
СЕРКЕЗ Христина 
Карпати (Львів)
1
0
0
1
16
ХАРАТОН Софія Володимирівна
ХАРАТОН Софія 
Карпати (Львів)
1
0
0
1
17
ЧАЙКА Надія Зеновіївна
ЧАЙКА Надія 
Карпати (Львів)
1
0
0
1
18
ГЕНИК Оксана Іванівна
ГЕНИК Оксана 
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
19
КАРАБІНОВИЧ Романія Іванівна
КАРАБІНОВИЧ Романія 
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
20
ЛАЙЩУК Тетяна Олександрівна
ЛАЙЩУК Тетяна 
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
21
КОЗАЧЕНКО Марія Олександрівна
КОЗАЧЕНКО Марія 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
22
КОЗУБ Ірина Анатоліївна
КОЗУБ Ірина 
Луганочка (Луганська обл.)
1
0
0
1
23
КОЛТАКОВА Ірина Володимирівна
КОЛТАКОВА Ірина 
Луганочка (Луганська обл.)
1
0
0
1
24
ЛИСАКОВА Крістіна Валентиннівна
ЛИСАКОВА Крістіна 
Луганочка (Луганська обл.)
1
0
0
1
25
СКЛЯРОВА Катерина Сергіївна
СКЛЯРОВА Катерина 
Луганочка (Луганська обл.)
1
0
0
1
26
КРИВИЦЬКА Катерина Олександрівна
КРИВИЦЬКА Катерина 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
27
МІСІШИН Анастасія Андріївна
МІСІШИН Анастасія 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
28
СИДОРОВА Юлія Сергіївна
СИДОРОВА Юлія 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
29
ТЯН Віолета Еріківна
ТЯН Віолета 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
30
КЛІМЧУК Марія Андріївна
КЛІМЧУК Марія 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
31
ПІСОЦЬКА Аліна Вячеславівна
ПІСОЦЬКА Аліна 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
32
ТКАЧЕНКО Олена Євгенівна
ТКАЧЕНКО Олена 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
33
ЧЕРЕДНИЧЕНКО Аріана Андріївна
ЧЕРЕДНИЧЕНКО Аріана 
Ніка (Миколаїв)
1
0
0
1
34
ПОМАЗАН Дар'я Євгеніївна
ПОМАЗАН Дар'я 
Інвіктус (Київ)
1
0
0
1