Перша ліга 2020/2021. Облік жовтих та червоних карток гравців

25
Перша ліга 2021/2022. Облік жовтих та червоних карток гравців

Згідно Регламенту: показники “FAIR PLAY“ (попередження – 1 бал, вилучення – 3 бали)

Перша ліга 2020/2021. Облік жовтих та червоних карток загалом по команді

#
Клуби
О
1
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
24
1
0
27
2
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
23
0
1
26
3
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
16
1
1
22
4
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
16
0
0
16
5
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
10
1
0
13
6
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
11
0
0
11
7
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
8
0
1
11
8
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
9
0
0
9
9
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
7
0
0
7

Перша ліга 2020/2021. Облік жовтих та червоних карток гравців чемпіонату

#
Гравець
О
1
МІСІШИН Анастасія Андріївна
МІСІШИН Анастасія 
Харківський коледж (Харків)
6
0
0
6
2
РЕЧКІНА Олександра Миколаївна
РЕЧКІНА Олександра 
Харківський коледж (Харків)
5
0
0
5
3
СИНЬКО Аліна Русланівна
СИНЬКО Аліна 
Харківський коледж (Харків)
2
0
1
5
4
ГРІГА Богдана Ярославівна
ГРІГА Богдана 
Динамо (Київ)
2
1
0
5
5
МИРОНЧУК Ганна Вікторівна
МИРОНЧУК Ганна 
Динамо (Київ)
5
0
0
5
6
КРАВЧУК Діана Андріївна
КРАВЧУК Діана 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
4
0
0
4
7
КОЗАЧЕНКО Марія Олександрівна
КОЗАЧЕНКО Марія 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
4
0
0
4
8
ДОЛБІНА Тетяна Анатоліївна
ДОЛБІНА Тетяна
Динамо (Київ)
4
0
0
4
9
НЕЗДЮР Владислава Юріївна
НЕЗДЮР Владислава
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
1
0
4
10
БРОШКО Роксолана Василівна
БРОШКО Роксолана 
Янтарочка (Новояворівськ)
0
1
0
3
11
ГЕНИК Оксана Іванівна
ГЕНИК Оксана 
Янтарочка (Новояворівськ)
3
0
0
3
12
НАГОРНЯК Кароліна Іванівна
НАГОРНЯК Кароліна 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
3
0
0
3
13
КОЗУБ Ірина Анатоліївна
КОЗУБ Ірина 
Кобра (Білокуракине)
3
0
0
3
14
ВАКАРОВА Юлія Іванівна
ВАКАРОВА Юлія 
Динамо (Київ)
3
0
0
3
15
ТКАЧЕНКО Світлана Сергіївна
ТКАЧЕНКО Світлана 
Колос (Ковалівка)
0
0
1
3
16
НАДЄЖДІНА (ГОЛИШ) Яна Володимирівна
НАДЄЖДІНА (ГОЛИШ) Яна
Родина-Ліцей (Костопіль)
0
0
1
3
17
БУХОВА Олена Володимирівна
БУХОВА Олена
Кобра (Білокуракине)
3
0
0
3
18
ШИЛОВА Аліна Олександрівна
ШИЛОВА Аліна
Атекс (Київ)
2
0
0
2
19
МАЗУРОВА Віталіна Миколаївна
МАЗУРОВА Віталіна
Юність (Чернігів)
2
0
0
2
20
МАЛІНОВСЬКА Олеся Сергіївна
МАЛІНОВСЬКА Олеся
Колос (Ковалівка)
2
0
0
2
21
ВОЙТ Каріна Вікторівна
ВОЙТ Каріна
Родина-Ліцей (Костопіль)
2
0
0
2
22
МУЩЕНСЬКА Діана Іванівна
МУЩЕНСЬКА Діана
Родина-Ліцей (Костопіль)
2
0
0
2
23
КАВЕРЗІНА Анна Олександрівна
КАВЕРЗІНА Анна 
Колос (Ковалівка)
2
0
0
2
24
МОЛОДЮК Єлизавета Максимівна
МОЛОДЮК Єлизавета 
Харківський коледж (Харків)
2
0
0
2
25
НІКОЛАЄНКО Анна Юріївна
НІКОЛАЄНКО Анна 
Харківський коледж (Харків)
2
0
0
2
26
ГУЛЕЙ Богдана Віталіївна
ГУЛЕЙ Богдана 
Динамо (Київ)
2
0
0
2
27
ТАТИНЕЦЬ Наталія Василівна
ТАТИНЕЦЬ Наталія 
Атекс (Київ)
2
0
0
2
28
ДРУЖЧЕНКО Анастасія Сергіївна
ДРУЖЧЕНКО Анастасія 
Колос (Ковалівка)
2
0
0
2
29
КОРОЛЬ Марія-Соломія Ігорівна
КОРОЛЬ Марія-Соломія
Янтарочка (Новояворівськ)
2
0
0
2
30
ПАЛІВОДА Ангеліна Олексіївна
ПАЛІВОДА Ангеліна
Юність (Чернігів)
2
0
0
2
31
БОГОМОЛОВА Катерина Володимирівна
БОГОМОЛОВА Катерина
Юність (Чернігів)
2
0
0
2
32
СКОЦИК Вікторія Віталіївна
СКОЦИК Вікторія
Родина-Ліцей (Костопіль)
2
0
0
2
33
НИЗОВА Софія Олександрівна
НИЗОВА Софія
Родина-Ліцей (Костопіль)
2
0
0
2
34
СЄНЧЕНКОВА Анна Володимирівна
СЄНЧЕНКОВА Анна
Кобра (Білокуракине)
2
0
0
2
35
ГОРБАЧ Вікторія Володимирівна
ГОРБАЧ Вікторія
Юність (Чернігів)
1
0
0
1
36
БАЛІНА Софія Олександрівна
БАЛІНА Софія 
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
37
ВАЩИК Аліна Михайлівна
ВАЩИК Аліна 
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
38
КОТОВЕЦЬ Тетяна Сергіївна
КОТОВЕЦЬ Тетяна 
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
39
РОЖКО Вікторія Вадимівна
РОЖКО Вікторія
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
40
ЩУР Яна Олександрівна
ЩУР Яна 
Колос (Ковалівка)
1
0
0
1
41
ГАЛАК Анастасія Дмитрівна
ГАЛАК Анастасія
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
42
ГРУБІНКА Маріанна Юріївна
ГРУБІНКА Маріанна
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
43
ЛАЙЩУК Тетяна Олександрівна
ЛАЙЩУК Тетяна 
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
44
МОРОЗ Ірина Миронівна
МОРОЗ Ірина 
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
45
СКІБА Руслана Олегівна
СКІБА Руслана
Янтарочка (Новояворівськ)
1
0
0
1
46
ГОШІЙ Соломія Василівна
ГОШІЙ Соломія 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
47
КУЗЬМИН Вероніка Михайлівна
КУЗЬМИН Вероніка 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
48
ХАРАЩУК Ольга Романівна
ХАРАЩУК Ольга 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
49
ЧУВИЛКА Карина Василівна
ЧУВИЛКА Карина 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
50
ШОПІНА Анастасія Олександрівна
ШОПІНА Анастасія 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
51
ДМІТРІЄВА Карина Русланівна
ДМІТРІЄВА Карина 
Динамо (Київ)
1
0
0
1
52
ЗАЙНЧКОВСЬКА Тетяна Юріївна
ЗАЙНЧКОВСЬКА Тетяна 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
53
КЛІМЧУК Марія Андріївна
КЛІМЧУК Марія 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
54
КУЗНЕЦОВА Єлизавета Сергіївна
КУЗНЕЦОВА Єлизавета 
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
55
СІКОРСЬКА Анастасія Вікторівна
СІКОРСЬКА Анастасія 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
56
СЛОВАК Леся Юріївна
СЛОВАК Леся 
Динамо (Київ)
1
0
0
1
57
ТКАЧЕНКО Олена Євгенівна
ТКАЧЕНКО Олена 
Атекс (Київ)
1
0
0
1
58
ЧОРНОМАЗ Дар'я Вікторівна
ЧОРНОМАЗ Дар'я 
Динамо (Київ)
1
0
0
1
59
ІВАНИШИН Мар'яна Юріївна
ІВАНИШИН Мар'яна
Колос (Ковалівка)
1
0
0
1
60
ГОРОДЕЦЬКА Аліна Олександрівна
ГОРОДЕЦЬКА Аліна
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
61
МАСНЮК Христина Михайлівна
МАСНЮК Христина
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
62
ЄРИГІНА Вікторія Віталіївна
ЄРИГІНА Вікторія
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
0
0
1
63
КОСТЮЧЕНКО Анастасія Вікторівна
КОСТЮЧЕНКО Анастасія
Атекс (Київ)
1
0
0
1
64
СМІЛЯНЕЦЬ Єлизавета Русланівна
СМІЛЯНЕЦЬ Єлизавета
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
65
ХІЩЕНКО Ірина Юріївна
ХІЩЕНКО Ірина
Харківський коледж (Харків)
1
0
0
1
66
ГУЦАЛЮК Аріана Володимірівна
ГУЦАЛЮК Аріана
Динамо (Київ)
1
0
0
1
67
ТАРАСЕНКО Аліна Владиславівна
ТАРАСЕНКО Аліна
Динамо (Київ)
1
0
0
1
68
КІСЕЛЕВИЧ Анастасія Іванівна
КІСЕЛЕВИЧ Анастасія
Родина-Ліцей (Костопіль)
1
0
0
1
69
МІЩЕНКО Тетяна Сергіївна
МІЩЕНКО Тетяна
Кобра (Білокуракине)
1
0
0
1
70
СОЛДАТЕНКО Світлана Сергіївна
СОЛДАТЕНКО Світлана Сергіївна
Кобра (Білокуракине)
1
0
0
1
71
КУЛІШОВА (СОЛДАТОВА) Олександра Олександрівна
КУЛІШОВА (СОЛДАТОВА) Олександра
Динамо (Київ)
1
0
0
1
72
ЧУДАК Елізабет Франківна
ЧУДАК Елізабет
Динамо (Київ)
1
0
0
1
73
ГОНЧАРОВА Анастасія Віталіївна
ГОНЧАРОВА Анастасія
Кобра (Білокуракине)
1
0
0
1