Перша ліга 2020-2021. Турнірна таблиця + бомбардири ліги


Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2020/2021 року. Перша ліга

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
16
14
0
2
95
4
91
42
2
16
14
0
2
58
10
48
42
3
16
11
2
3
64
21
43
35
4
16
10
3
3
44
20
24
33
5
16
6
1
9
30
40
-10
19
6
16
4
0
12
11
45
-34
12
7
16
4
2
10
30
33
-3
11
8
16
3
2
11
18
55
-37
8
9
16
1
0
15
2
124
-122
3
10
0
0
0
0
0
0
0
0
Згідно Регламенту: - "Луганочку" виключено зі змагань. Зіграно менше половини матчів - її результати анульовано
– з “Юність-ШВСМ” знято 3 очки за неявку команди на матч 16 туру з “ХПКСП-Житлобуд-2” та зараховано технічну поразку 0:3
– з “Львів-Янтарочка” знято 3 очки за неявку команди на матч 18 туру з “Атекс” та зараховано технічну поразку 0:3

#
Гравець
Клуб
Країна
Матчі
Голи
1
КАВЕРЗІНА Анна Олександрівна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
14
17 (3)
2
ІВАНИШИН Мар'яна Юріївна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
9
15
3
КУШНІР Ірина Миколаївна
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
10
15 (3)
4
ДРУЖЧЕНКО Анастасія Сергіївна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
16
15
5
МАЛІНОВСЬКА Олеся Сергіївна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
8
12
6
МАЙБОРОДІНА Ірина Олександрівна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
9
10
7
ГОРОДЕЦЬКА Аліна Олександрівна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
12
10 (3)
8
МИНУТА Валерія Сергіївна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
14
10
9
ШОПІНА Анастасія Олександрівна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
15
10
10
МУЩЕНСЬКА Діана Іванівна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
13
9 (1)
11
ГОДУНКО Аліна Миколаївна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
14
9
12
ШИЛОВА Аліна Олександрівна
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
13
8
13
МІСІШИН Анастасія Андріївна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
14
8
14
КОЗАЧЕНКО Марія Олександрівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
15
8 (2)
15
ЧЕНДЕЙ Наталія Іванівна
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
13
7
16
МОЛОДЮК Єлизавета Максимівна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
14
7
17
МАЗУРОВА Віталіна Миколаївна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
15
7 (1)
18
КУЗНЕЦОВА Єлизавета Сергіївна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
13
6
19
ЦИБІНА Олена Михайлівна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
7
5
20
ЩУР Яна Олександрівна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
9
5
21
НЕЗДЮР Владислава Юріївна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
13
5
22
НАМАЗОВА Аделіна Едуардівна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
2
4
23
Атекс (Київ)
4
4
24
НІКОЛАЙЧУК Діана Олегівна
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
5
4
25
САЛІВОНЧИК Надія Олександрівна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
6
4
26
СІЧКАРЕНКО Дарина Ігорівна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
8
4
27
ЯРЕМА Тетяна Ігорівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
12
4
28
ВАЩИК Аліна Михайлівна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
14
4
29
ЛАВРЕНЮК Вікторія Володимирівна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
14
4
30
КОВАЛЬЧУК Юлія Сергіївна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
15
4
31
ПРИСЯЖНЮК Сніжана Андріївна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
16
4
32
ВІНТОНЯК (МИХАЙЛЮК) Марія Миколаївна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
4
3
33
КУКСА Катерина Миколаївна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
5
3
34
ПАЛІВОДА Ангеліна Олексіївна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
5
3
35
КРИВ'ЯК Мар'яна Василівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
6
3 (1)
36
ПЕЧЕНЮК Ганна Петрівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
6
3
37
ГОШІЙ Соломія Василівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
7
3 (2)
38
БАЛІНА Софія Олександрівна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
13
3 (1)
39
РОЗЛУЦЬКА Віта Тарасівна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
14
3
40
ГРІГА Богдана Ярославівна
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
14
3
41
ГУЗИК Валерія Володимирівна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
15
3
42
БАКАЙ Христина Василівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
16
3
43
БОТЮК Христина Олександрівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
2
2 (1)
44
ШЕВЧЕНКО Тетяна Вадимівна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
2
2
45
ЗУБАР Юлія Ігорівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
4
2
46
Атекс (Київ)
7
2
47
БЕНЕДІК Марія Володимирівна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
7
2
48
МИРОНЧУК Ганна Вікторівна
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
9
2 (1)
49
ТАРАБА Катерина Ігорівна
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
11
2
50
КОРОЛЬ Марія-Соломія Ігорівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
12
2
51
ДАВИДЕНКО Аня Олексіївна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
13
2
52
Атекс (Київ)
13
2 (1)
53
КРАВЕЦЬ Аріна Олександрівна
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
13
2
54
РЕЧКІНА Олександра Миколаївна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
14
2
55