Перша ліга 2020-2021. Турнірна таблиця + бомбардири ліги


Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2020/2021 року. Перша ліга

#
Клуб
M
В
Н
П
МЗ
МП
+/-
О
1
16
14
0
2
95
4
91
42
2
16
14
0
2
58
10
48
42
3
16
11
2
3
64
21
43
35
4
16
10
3
3
44
20
24
33
5
16
6
1
9
30
40
-10
19
6
16
4
0
12
11
45
-34
12
7
16
4
2
10
30
33
-3
11
8
16
3
2
11
18
55
-37
8
9
16
1
0
15
2
124
-122
3
10
0
0
0
0
0
0
0
0
Згідно Регламенту: - "Луганочку" виключено зі змагань. Зіграно менше половини матчів - її результати анульовано
– з “Юність-ШВСМ” знято 3 очки за неявку команди на матч 16 туру з “ХПКСП-Житлобуд-2” та зараховано технічну поразку 0:3
– з “Львів-Янтарочка” знято 3 очки за неявку команди на матч 18 туру з “Атекс” та зараховано технічну поразку 0:3

#
Гравець
Клуб
Громадянство
Матчі
Голи
1
КАВЕРЗІНА Анна 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
14
17 (3)
2
ІВАНИШИН Мар'яна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
9
15
3
КУШНІР Ірина 
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
10
15 (3)
4
ДРУЖЧЕНКО Анастасія 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
16
15
5
МАЛІНОВСЬКА Олеся
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
8
12
6
МАЙБОРОДІНА Ірина
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
9
10
7
ГОРОДЕЦЬКА Аліна
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
12
10 (3)
8
МИНУТА Валерія
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
14
10
9
ШОПІНА Анастасія 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
15
10
10
МУЩЕНСЬКА Діана
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
13
9 (1)
11
ГОДУНКО Аліна 
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
14
9
12
ШИЛОВА Аліна
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
13
8
13
МІСІШИН Анастасія 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
14
8
14
КОЗАЧЕНКО Марія 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
15
8 (2)
15
ЧЕНДЕЙ Наталія 
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
13
7
16
МОЛОДЮК Єлизавета 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
14
7
17
МАЗУРОВА Віталіна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
15
7 (1)
18
КУЗНЕЦОВА Єлизавета 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
13
6
19
ЦИБІНА Олена 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
7
5
20
ЩУР Яна 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
9
5
21
НЕЗДЮР Владислава
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
13
5
22
НАМАЗОВА Аделіна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
2
4
23
Атекс (Київ)
4
4
24
НІКОЛАЙЧУК Діана 
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
5
4
25
САЛІВОНЧИК Надія 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
6
4
26
СІЧКАРЕНКО Дарина 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
8
4
27
ЯРЕМА Тетяна 
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
12
4
28
ВАЩИК Аліна 
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
14
4
29
ЛАВРЕНЮК Вікторія
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
14
4
30
КОВАЛЬЧУК Юлія 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
15
4
31
ПРИСЯЖНЮК Сніжана 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
16
4
32
ВІНТОНЯК (МИХАЙЛЮК) Марія
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
4
3
33
КУКСА Катерина 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
5
3
34
ПАЛІВОДА Ангеліна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
5
3
35
КРИВ'ЯК Мар'яна 
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
6
3 (1)
36
ПЕЧЕНЮК Ганна 
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
6
3
37
ГОШІЙ Соломія 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
7
3 (2)
38
БАЛІНА Софія 
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
13
3 (1)
39
РОЗЛУЦЬКА Віта 
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
14
3
40
ГРІГА Богдана 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
14
3
41
ГУЗИК Валерія
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
15
3
42
БАКАЙ Христина 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
16
3
43
БОТЮК Христина 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
2
2 (1)
44
ШЕВЧЕНКО Тетяна 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
2
2
45
ЗУБАР Юлія
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
4
2
46
Атекс (Київ)
7
2
47
БЕНЕДІК Марія
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
7
2
48
МИРОНЧУК Ганна 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
9
2 (1)
49
ТАРАБА Катерина
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
11
2
50
КОРОЛЬ Марія-Соломія
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
12
2
51
ДАВИДЕНКО Анна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
13
2
52
Атекс (Київ)
13
2 (1)
53
КРАВЕЦЬ Аріна 
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
13
2
54
РЕЧКІНА Олександра 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
14
2
55
КРАВЧУК Діана 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
15
2
56
ЛАЙЩУК Тетяна 
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
15
2
57
Атекс (Київ)
15
2
58
ТАТИНЕЦЬ Наталія 
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
15
2
59
МАСНЮК Христина
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
15
2
60
ЛАХТАДИР Анастасія
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
3
1
61
ГОРБАЧ Вікторія
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
4
1
62
ЖДАН Ірина 
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
4
1
63
СКИБІНА Олександра
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
4
1
64
Динамо (Київ)
4
1
65
СОПОНЮК Віра 
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
5
1
66
РЕБЕНОК Наталія
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
6
1
67
Динамо (Київ)
7
1
68
СНІЖКО Катерина 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
7
1
69
ВЕРЕМЕЙЧУК Тетяна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
7
1
70
БОГОМОЛОВА Катерина
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
8
1
71
ГОНЧАРОВА Анастасія
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
8
1
72
НАГОРНЯК Кароліна 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
9
1
73
ЯСТРЕМСЬКА Ольга 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
9
1
74
РУДЬ Дар'я 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
9
1
75
КІСЕЛЕВИЧ Анастасія
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
10
1
76
БЄЛОУСОВА Карина
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
11
1
77
ШОВГЕНЮК Мирослава
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
12
1
78
ВАКАРОВА Юлія 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
12
1
79
КРАВЧЕНКО Ірина
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
13
1
80
НІКОЛАЄНКО Анна 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
13
1
81
КЛІМЧУК Марія 
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
13
1
82
ДОЛБІНА Тетяна
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
13
1
83
МАРКОВЕЄВА Дар'я 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
14
1
84
ТКАЧЕНКО Олена 
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
14
1
85
СЄНЧЕНКОВА Анна
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
14
1
86
РОЖКО Вікторія
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
15
1 (1)
87
КУЗЬМИН Вероніка 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
15
1
88
ЧУВИЛКА Карина 
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
15
1
89
СИЛКА Єлизавета
Харківський коледж (Харків)
Харківський коледж (Харків)
15
1
90
ГУЦАЛЮК Аріана
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
15
1
91
КОТОВЕЦЬ Тетяна 
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
16
1
92
ГАЛАК Анастасія
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
16
1
93
ЛУКАВСЬКА Наталія 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
16
1
94
НИЗОВА Софія
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
16
1