Перша ліга 2021-2022. Турнірна таблиця + бомбардири ліги

2804
1 ліга, Перша ліга, жінки, УАФ, Української асоціації футболу, жіночий футбол, женский футбол,

Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2021/2022 років. 

Група А

#
Клуб
M
В
Н
П
МЗ
МП
+/-
О
1
В
В
В
В
 
4
4
0
0
18
0
18
12
2
В
В
П
В
Н
5
3
1
1
15
6
9
10
3
В
В
В
Н
 
4
3
1
0
13
5
8
10
4
В
В
В
Н
П
5
3
1
1
12
7
5
10
6
В
П
П
П
 
4
1
0
3
6
17
-11
3
8
П
П
П
 
 
3
0
0
3
1
10
-9
0
9
П
П
П
П
 
4
0
0
4
2
21
-19
0

Група Б

#
Клуб
M
В
Н
П
МЗ
МП
+/-
О
1
В
В
В
В
 
4
4
0
0
45
0
45
12
2
В
В
В
 
 
3
3
0
0
20
0
20
9
3
В
В
П
 
 
3
2
0
1
9
9
0
6
4
П
В
В
П
 
4
2
0
2
16
21
-5
6
5
В
П
 
 
 
2
1
0
1
5
12
-7
3
6
П
В
П
П
 
4
1
0
3
3
11
-8
3
7
В
П
П
 
 
3
1
0
2
4
15
-11
3
8
П
П
 
 
 
2
0
0
2
0
13
-13
0
9
П
П
П
 
 
3
0
0
3
0
21
-21
0

Бомбардири

# Гравець Клуб Громадянство Голи
1
 Шахтар
 Шахтар
11
2
 Шахтар
9
3
 Верес
8
4
 Кобра
8
5
 Дніпро-1
 Дніпро-1
6
6
 Янтарочка
5
7
 Шахтар
4
8
 ДЮСШ №26
 ДЮСШ №26
4
9
 Шахтар
4
10
 Динамо
4
11
 Динамо
4
12
 ДЮСШ №26
 ДЮСШ №26
4
13
 Шахтар
 Шахтар
3
14
 Шахтар
3
15
 Шахтар
3
16
 Дніпро-1
 Дніпро-1
3
17
 Шахтар
 Шахтар
3
18
 Верес
2
19
 Верес
2
20
 Верес
2
21
 Дніпро-1
2
22
 ДЮСШ №26
2
23
 ДЮСШ №1
2
24
 Янтарочка
 Янтарочка
2
25
 Янтарочка
 Янтарочка
2
26
 Кобра
2
27
 ДЮСШ №26
2
28
 Динамо
2
29
 Юність
2
30
 Янтарочка
2
31
 Ладомир-2
 Ладомир-2
2
32
 Кобра
2
33
 Чорноморець
 Чорноморець
2
34
 Ворскла
2
35
 Кобра
2
36
 Динамо
2
37
 Дніпро-1
2
38
 Ворскла
2
39
 Дніпро-1
2
40
 Ладомир-2
2
41
 Юність
2
42
 ДЮСШ №1
2
43
 Чемпіон
2
44
 Дніпро-1
1
45
 Шахтар
 Шахтар
1
46
 Шахтар
 Шахтар
1
47
 Юність
1
48
 Верес
1
49
 Верес
 Верес
1
50
 Шахтар
1
51
 Верес
1
52
 Дніпро-1
1
53
 Ятрань
1
54
 Шахтар
1
55
 Янтарочка
 Янтарочка
1
56
 Прикарпаття-ДЮСШ №3
 Прикарпаття-ДЮСШ №3
1
57
 Дніпро-1
1
58
 Ворскла
 Ворскла
1
59
 Дніпро-1
 Дніпро-1
1
60
 Верес
 Верес
1
61
 Кобра
1
62
 Кобра
1
63
 Ладомир-2
1
64
 ДЮСШ №1
 ДЮСШ №1
1
65
 Янтарочка
 Янтарочка
1
66
 Янтарочка
 Янтарочка
1
67
 Багіра
 Багіра
1
68
 ДЮСШ №1
 ДЮСШ №1
1
69
 Янтарочка
 Янтарочка
1
70
 Багіра
 Багіра
1
71
 Ворскла
1
72
 Ворскла
 Ворскла
1
73
 Динамо
1
74
 Чорноморець
 Чорноморець
1
75
 Ворскла
1
76
 Ворскла
 Ворскла
1
77
 Багіра
1
78
 Ладомир-2
1
79
 Ладомир-2
 Ладомир-2
1
80
 Ладомир-2
 Ладомир-2
1
81
 Чорноморець
 Чорноморець
1