Перша ліга 2021-2022. Турнірна таблиця + бомбардири ліги

7391
1 ліга, Перша ліга, жінки, УАФ, Української асоціації футболу, жіночий футбол, женский футбол,

Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2021/2022 років. 

Група А

#
Клуб
M
В
Н
П
МЗ
МП
+/-
О
1
Динамо (Київ)
в в в н в
>
9
7
2
0
36
7
29
23
2
10
7
2
1
29
8
21
23
3
Верес (Рівне)
в в в в в
>
7
7
0
0
38
0
38
21
4
9
4
2
3
10
13
-3
14
5
10
4
1
5
18
21
-3
13
6
10
4
0
6
12
26
-14
12
7
9
1
4
4
11
15
-4
4
8
10
1
1
8
7
44
-37
4
9
10
0
2
8
5
32
-27
2
Згідно Регламенту: - з “Ладомир-2” знято 3 очки за неявку команди на матч 7 туру з “Динамо” та зараховано технічну поразку 0:3

Група Б

#
Клуб
M
В
Н
П
МЗ
МП
+/-
О
1
10
10
0
0
89
0
89
30
2
9
8
0
1
58
4
54
24
3
10
5
2
3
15
24
-9
17
4
10
5
0
5
24
30
-6
15
5
9
4
2
3
22
20
2
14
6
10
3
2
5
11
29
-18
11
7
9
2
1
6
23
48
-25
7
8
10
2
1
7
7
36
-29
7
9
9
0
0
9
2
60
-58
0
Рішення КДК: за не проведення матчу 2 туру “Ворскла” - "Юність", ФК "Ворскла" зараховано технічну поразку 0:3

07 травня 2022 року Виконком УАФ, провівши засідання за допомогою використання засобів зв’язку, ухвалив кілька важливих рішень, пов’язаних зі збройною агресією російської федерації та режимом воєнного стану в Україні.

  • Достроково завершити Чемпіонат України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2021/2022 років.
  • Затвердити місця команд (без визначення переможця та призерів) у турнірній таблиці чемпіонату України серед клубів Першої ліги сезону 2021/2022 відповідно до турнірного положення команд, яке вони займали станом на 24 лютого 2022 року.
  • Нагородження медалями команд призерів не проводити.
  • Розгляд питання про перехід із Першої ліги в Вищу лігу за підсумками чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2021/2022 відкласти до остаточного вирішення питань з клубами Вищої та Першої ліг.

Бомбардири

#
Гравець
Клуб
Громадянство
Матчі
Голи
1
ЯНЧУК Поліна 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
10
25 (2)
2
КУНІНА Людмила
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
9
16 (2)
3
КОЖУХАР Вероніка
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
10
15
4
Верес (Рівне)
7
11 (1)
5
КОВАЛЬОВА Ірина
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
8
11
6
МИРОНЧУК Ганна 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
8
10 (2)
7
НЕМЕЦЬ Анастасія
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
7
8
8
ЛІТУС Валерія 
Перша Столиця (Харків)
Перша Столиця (Харків)
9
8
9
КРЕВСЬКА Олександра 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
10
7
10
ГНИДЮК Юлія 
ДЮСШ №26 (Київ)
ДЮСШ №26 (Київ)
10
7 (1)
11
КОРНІЄВЕЦЬ Юлія
ДЮСШ №26 (Київ)
ДЮСШ №26 (Київ)
7
6
12
ГРІГА Богдана 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
7
6
13
СЕРГІЄВА Вікторія
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
7
6
14
МОЛОДЮК Єлизавета 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
10
6
15
МАТВІЇШИН Стефанія
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
5
5
16
КОСТЮЧЕНКО Єлізавета
Перша Столиця (Харків)
Перша Столиця (Харків)
8
5 (2)
17
КЕЛЕП Яна
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
9
5
18
БЕНЕДІК Марія
ДЮСШ №26 (Київ)
ДЮСШ №26 (Київ)
9
5 (1)
19
МАНЗЮК Олена
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
9
5
20
ГОЛИШ Яна
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
5
4
21
ГОЛОВАЧ Вікторія
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
6
4
22
МУЩЕНСЬКА Діана
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
6
4
23
ДУБИНА Анастасія 
ДЮСШ №26 (Київ)
ДЮСШ №26 (Київ)
7
4
24
КУМЕДА Анастасія
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
8
4
25
МИРОНЕНКО Вікторія 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
8
4
26
МУГУРДІНОВА Інна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
8
4 (1)
27
ВЕГЕРИЧ Надія
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
9
4
28
БЄЛІК (МУЗИКА) Вікторія 
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
9
4
29
ШОПІНА Анастасія 
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
9
4
30
ПШЕНИЧНА Ілона
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
9
4
31
ВОСКОБОЙНИК Анна
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
9
4
32
ПОБЕРІЙ Юлія
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
9
4
33
ФЕДОРЕНКО Ангеліна
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
9
4
34
ЯНЕНКО Валерія
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
9
4
35
МОХНАЧ Любов
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
10
4
36
КОЗУБ Кристіна
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
10
4
37
КОРОЛЬ Марія-Соломія
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
10
4
38
НІКОЛАЄНКО Дар'я
Чорноморець (Одеса)
Чорноморець (Одеса)
3
3
39
БАЛІНА Софія 
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
6
3 (1)
40
ГУЦАЛЮК Аріана
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
6
3
41
ВАЩИК Аліна 
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
7
3
42
ГОДУНКО Аліна 
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
7
3
43
КОТОВЕЦЬ Тетяна 
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
7
3
44
ДЮСШ №26 (Київ)
7
3
45
БЕРНАРД Діана
Чорноморець (Одеса)
Чорноморець (Одеса)
7
3
46
ТЮХТІЙ Валерія
Перша Столиця (Харків)
Перша Столиця (Харків)
7
3
47
МАСЛЯНКО Ольга 
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
8
3
48
СЛОВАК Леся 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
8
3
49
БАРСОВА Олена
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
8
3
50
Динамо (Київ)
8
3
51
ШАЛІМОВА Огулжан
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
8
3
52
ГОЛОВІНА Валентина
Перша Столиця (Харків)
Перша Столиця (Харків)
9
3
53
АСЛАХАНОВА Амінат
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
9
3 (1)
54
МАЗУРОВА Віталіна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
9
3
55
КУЗЬМИН Вероніка 
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
9
3
56
ЛИГУША Юлія
Багіра (Кропивницький)
Багіра (Кропивницький)
9
3
57
МАКСИМУК Анастасія
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
9
3
58
КОВБ Марія
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
10
3
59
КОГУТ (ЯРУШ) Світлана
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
10
3
60
СТАРУХІНА Аліна 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
10
3 (1)
61
ЛАЙЩУК Тетяна 
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
3
2
62
НАЗАРЕНКО Анастасія 
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
5
2
63
ДИЧКО Яна
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
5
2
64
ІВАНОВА Анастасія
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
5
2
65
ЛАВРЕНЮК Вікторія
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
6
2
66
ОБРАЖІЙ Вероніка 
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
6
2
67
ДОЛБІНА Тетяна
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
6
2
68
ОСТАПІВ Вікторія
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
6
2
69
СОЛОДУХІНА Вікторія
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
6
2
70
КОРОТЧУК Дана
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
8
2
71
ГОВОРОВА Катерина
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
8
2
72
ПРОКОПЕНКО Анна
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
8
2
73
ДАЦЕНКО Анастасія
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
8
2
74
КРИВОРУЧКО Марія
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
8
2
75
ПЛЕЧІНЬ Анастасія 
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
9
2
76
КІЩАК Марта 
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
9
2
77
КАРАБІНОВИЧ Романія 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
9
2
78
КОЗУБ Ірина 
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
9
2
79
БРЮХОВЕЦЬКА Валерія
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
9
2
80
СУХОРЯБА Олександра
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
9
2
81
СИЖУК Валерія
Ніка (Миколаїв)
Ніка (Миколаїв)
9
2 (1)
82
СВЕРДЛОВА Анастасія
ДЮСШ №26 (Київ)
ДЮСШ №26 (Київ)
10
2
83
КОТУЛА Тетяна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
10
2
84
ОЗІМЧУК Олена
Чемпіон (Тернопіль)
Чемпіон (Тернопіль)
10
2
85
ДУДНИК Вікторія
Багіра (Кропивницький)
Багіра (Кропивницький)
10
2
86
РОМАНІШИНА Тетяна
Чорноморець (Одеса)
Чорноморець (Одеса)
10
2
87
ГРИМАК Анастасія
Чемпіон (Тернопіль)
Чемпіон (Тернопіль)
10
2
88
КОЛЕСНИКОВА Інна
Перша Столиця (Харків)
Перша Столиця (Харків)
1
1
89
ГАВРИШ Ірина 
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
2
1
90
НЕЗДЮР Владислава
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
2
1
91
МОЧАЛОВА Маргарита
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
2
1
92
КРАВЧУК Діана 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
3
1
93
КЛЕПАЧ Альона
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
3
1
94
ШЕВЧЕНКО Юлія
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
3
1
95
ТАРАСЮК Анастасія
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
4
1
96
ГАЛАК Анастасія
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
5
1
97
КЛЮБА Вікторія
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
5
1
98
ВОЙТ Каріна
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
6
1
99
НИЗОВА Софія
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
6
1
100
БАБЕНКО Таїсія
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
6
1
101
БОРЖКОВСЬКА Марія
ДЮСШ №26 (Київ)
ДЮСШ №26 (Київ)
6
1
102
РОМАНЧЕНКО Марія
Чорноморець (Одеса)
Чорноморець (Одеса)
6
1
103
СІДОРЧУК Юлія
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
6
1
104
ТАРАСЮК Тетяна
Чемпіон (Тернопіль)
Чемпіон (Тернопіль)
6
1
105
РОЗЛУЦЬКА Віта 
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
7
1
106
ПРИСЯЖНЮК Сніжана 
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
7
1
107
АРСЕНЮК Ольга
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
7
1
108
АПОЛЛОНІНА Тетяна
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
8
1
109
САКАЛЬ Олександра
Перша Столиця (Харків)
Перша Столиця (Харків)
8
1
110
ПАТРІКЄЄВА Дар'я
Перша Столиця (Харків)
Перша Столиця (Харків)
8
1
111
НІЗІЙОВА Дарина
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
8
1
112
СТЕПАНЕНКО Христина
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
8
1
113
ЯНЄВА Олександра
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
8
1 (1)
114
МОСКАЛЮК Аніта
Багіра (Кропивницький)
Багіра (Кропивницький)
8
1
115
КОТЕЛЬЧУК Настасія
Ладомир-2 (Володимир)
Ладомир-2 (Володимир)
8
1
116
ІЛЛІНА Анастасія
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
9
1
117
ЛОГВІНОВА Аліса
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
9
1
118
НАМАЗОВА Аделіна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
9
1
119
ДУБИНА Вікторія
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
9
1
120
ЗАМУРЕНКО Яна
Багіра (Кропивницький)
Багіра (Кропивницький)
9
1
121
ФЕДОРЕНКО Вікторія
Чорноморець (Одеса)
Чорноморець (Одеса)
9
1
122
ЛЕВКОВСЬКА Дар'я
Кобра (Білокуракине)
Кобра (Білокуракине)
9
1
123
ВЯЛИХ Юлія
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
10
1
124
НІКОЛАЄВА Ксенія 
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
10
1
125
ГЕНИК Оксана 
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
10
1
126
ВАСИЛЮК Ірина
ДЮСШ №26 (Київ)
ДЮСШ №26 (Київ)
10
1
127
БРУНЕЦЬ Анна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
10
1
128
БУЙ Інна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
10
1
129
ВОЛНА Аліна
Чорноморець (Одеса)
Чорноморець (Одеса)
10
1